Ajax – AEK: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.12.2023

Ajax - AEK gdzie oglądać

Ajax – AEK: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami ostatnia kolejka spotkań w Lidze Europy, w której z pewnością nie zabraknie emocji. Ciekawie zapowiadają się pojedynki w grupie B, bowiem dalej nie wiadomo, kto ją wygra, a także która z ekip zagra w LKE. Czego więc spodziewać się po spotkaniu ekip z Holandii i Grecji? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Ajax – AEK, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Ajax – AEK na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać Ajax – AEK? Tak naprawdę pojedynki Ligi Europy zobaczysz jedynie w Viaplay. Platforma ta posiada prawa do pokazywania nie tylko meczów z tychże rozgrywek, ale także i Ligi Konferencji, niemieckiej Bundesligi i angielskiej Premier League. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet, a w zamian otrzymasz dostęp do wszystkich spotkań z podanych wyżej lig. Natomiast sam mecz pomiędzy Ajaxem a AEK odbędzie się w czwartek, 14. grudnia o 21:00.

Ajax – AEK gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek pomiędzy Ajaxem a AEK będzie można zobaczyć zatem w internecie, na platformie Viaplay. Warto w tym miejscu wspomnieć, że żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań z tychże rozgrywek, nawet takie zakładki live jak Betclic TV czy STS TV, w których znajdziesz mnóstwo spotkań live.

Gdzie oglądać Ajax – AEK?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Ajax – AEK, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. Tak naprawdę niemal każdy z nich oferuje dostępdo meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze