AEK – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.11.2023

Joao Pedro po zmarnowanej okazji

Gdzie oglądać AEK – Brighton? W ostatniej kolejce Premier League na boisko powrócił wreszcie Jakub Moder i wiele wskazuje na to, że Polak zagra również w rywalizacji z AEK-iem Ateny w Lidze Europy! Po drugiej stronie barykady wystąpi natomiast Damian Szymański, tak więc rywalizacja ta z perspektywy polskiego kibica może być bardzo ciekawa. Gdzie i w jaki sposób zobaczyć spotkanie AEK – Brighton na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

AEK – Brighton, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja AEK-u Ateny z Brightonem zapowiada się ciekawie z kilku powodów. Przede wszystkim, na placu gry spodziewać się możemy dwóch Polaków, a szczególnie Mewy proponują ciekawą i otwartą piłkę, w związku z czym ich mecze z reguły ogląda się z zapartym tchem! Sama rywalizacja w Atenach rozpocznie się w ten czwartek, a więc 30. listopada 2023 roku o godzinie 18:45 polskiego czasu. Jak to zwykle w przypadku spotkań Ligi Europy bywa, transmisji w TV niestety nie znajdziemy na żadnym kanale. Przedstawiam poniżej kursy na ten mecz i przechodzę więc do tematu streamów online!

AEK – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online, to przejdźmy teraz do tego zagadnienia. A mecz AEK – Brighton będzie dostępny właśnie w sieci i kibice w Polsce będą mogli w legalny i bezpieczny sposób cieszyć się internetową transmisją z tej rywalizacji. Sam stream zostanie pokazany w serwisie Viaplay, gdzie znajdziemy z resztą znacznie więcej interesujących batalii w ramach Ligi Europy. Dodać jednak trzeba, że za dostęp do odpowiedniej usługi trzeba będzie w Viaplay zapłacić, uprzednio wykupując pakiet ze streamami online. W międzyczasie, zerknijcie koniecznie na bardzo korzystny zakład bez ryzyka aż do 200 PLN u nowego bukmachera ComeOn:

  1. Rozpocznij rejestrację w ComeOnBet z następującego linku -> zagranie.com/goto/comeon
  2. Zakończ rejestrację i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 200 PLN.
  3. Przygotuj swój kupon i w polu “dostępne bonusy” zaznacz zakład bez ryzyka.
  4. Kupon zagraj za maksymalnie 227.27 PLN.
  5. Ewentualnie przegrane środki zostaną przyznane na konto główne.

baner ComeOnBet

Gdzie oglądać AEK – Brighton?

Wychodzi więc finalnie na to, że grecko-angielskie starcie będzie dostępne tylko z jednego źródła. Prawa transmisyjne do rozgrywek Ligi Europy posiada Viaplay i co prawda nie znajdziemy tam absolutnie wszystkich gier tego turnieju, jednak mecz AEK – Brighton jak najbardziej znajdzie się w ofercie streamów! Na koniec polecam również sprawdzić transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie interesujące spotkania piłkarskie na żywo i za darmo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze