Adrian Cios – Paweł Jóźwiak: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Paweł Jóźwiak podczas ważenia

Gdzie oglądać Adrian Cios – Paweł Jóźwiak? Jedną z ciekawszych walk sobotniej gali Clout MMA 4 będzie starcie Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem! W poniższym tekście odnajdziecie informacje o tym, gdzie oraz w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo. Polecam zatem zapoznać się z treścią artykułu i życzę przyjemnej lektury.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Chcesz obstawić kupon na sobotnią galę Clout MMA 4?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, gdzie oglądać?

Starcie Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem będzie zaledwie jednym z 10 pojedynków zaplanowanych przy okazji sobotniej gali Clout MMA 4! Obaj Panowie mają ze sobą realny konflikt, a przecież pojedynki o takim znaczeniu zwykle są bardzo zażarte i ciekawe! Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać to i pozostałe starcia sobotniej gali, to mamy do czynienia z dość standardową sytuacją. Clout MMA 4 zobaczymy na żywo na oficjalnej stronie organizacji, uprzednio zakładając tam konto i wykupując jeden z pakietów PPV. Więcej informacji na ten temat w dalszej części tekstu!

Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, transmisja w TV za darmo

Przejdźmy zatem do szczegółów transmisji omawianej walki. Niestety transmisji z tego pojedynku nie będziemy mogli obejrzeć za darmo i nie odnajdziemy jej na kanale w TV. Jeżeli posiadacie natomiast odbiornik z funkcją SMART, to będziecie natomiast mogli odnaleźć wspomnianą stronę internetową, a więc cloutmma.tv i tym sposobem włączyć PPV z omawianego pojedynku, jak i pozostałych walk. Zaznaczę jednak, że opcja ta działać będzie wyłącznie na nowych odbiornikach i przy stabilnym połączeniu z Internetem. Na marginesie, sprawdźcie koniecznie naszą osobną analizę i same typy na Cios – Jóźwiak!

Adrian Cios – Paweł Jóźwiak, stream online

O co zatem chodzi ze wspomnianym już streamem online z walki Adrian Cios – Paweł Jóźwiak i innych pojedynków Clout MMA 4? Jak już wspomniałem, galę będzie można obejrzeć na żywo korzystając z oficjalnej strony organizatora. Wchodząc na cloutmma.tv odnajdziemy 2 dostępne do zakupu pakiety. Płacąc 39.99 PLN zyskamy dostęp do wszystkich walk w jakości 720p i możliwość ponownego obejrzenia gali przez 24 godziny. Z kolei za kwotę 44.99 PLN można będzie zobaczyć całość w jakości HD, a powtórka dostępna będzie aż przez tydzień! Jest to jedyna legalna opcja, aby zobaczyć starcie Cios – Jóźwiak na żywo.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze