Adrian Cios – Magical: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

prime show mma

Typy i kursy na Adrian Cios – Magical. Już dzisiaj będziemy świadkami piątej gali federacji Prime SHOW MMA. Tym razem czeka nas aż 10 walk, a jedną z nich będzie starcie wspomnianych wyżej zawodników. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno jest to para, na którą warto zwrócić uwagę.

Prime MMA 5 kod promocyjny

Adrian Cios – Magical typy i przewidywania

Typy i kursy na Adrian Cios – Magical. Chcesz poznać ciekawe propozycje zakładów na tę walkę? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy w poniższym tekście. Jedną z pierwszych walk na Prime SHOW MMA 5, którą można obstawić w Fortunie, będzie starcie właśnie Adrian Cios – Magical. Który z nich tutaj sięgnie po wygraną? Więcej o tym piszemy niżej, gdzie dokładnie omawiamy sytuację obu zawodników.

Transmisja i stream z walki Adrian Cios – Magical będą dostępne na stronie PPV od Prime SHOW MMA. Jeżeli chcesz dostać dostęp do streamu, to musisz wykupić dostęp do PPV. Koszt to około 30 PLN, które należy zapłacić, żeby móc oglądać ten pojedynek.

Adrian Cios – Magical, kursy bukmacherskie

Jakie są kursy na Adrian Cios – Magical? Po mnożnikach dostępnych w zakładach bukmacherskich Fortuna widzimy, że na papierze większe szanse na zwycięstwo ma drugi z nich. Magical, który posiada doświadczenie we freakach, ma także lepsze warunki i umiejętności niż jego rywal. To wszystko zresztą widać w samych mnożnikach, które prezentują się w ten sposób:

Adrian Cios – Magical, kto wygra walkę?

Zastanawiasz się może, kto wygra walkę Adrian Cios – Magical? Według bukmacherów większe szanse na Magical, co akurat nas nie dziwi. Lepsza forma fizyczna i silniejsze uderzenie to mocne argumenty. Trzeba jednak podkreślić, że są to freak fighty i tutaj wszystko może się zdarzyć. Olejnik także ma swoje szanse, więc, zamiast typować 1/2, postawimy niżej na inne typy na walkę Adrian Cios – Magical!

Typy na Adrian Cios – Magical

Argumenty, które podaliśmy wyżej, przemawiają mocno za Magicalem. Trzeba jednak podkreślić, że żaden z zawodników nie ma dużego doświadczenia, a do tego nie posiadają na tyle mocnego uderzenia, żeby jednym strzałem powalić rywala, dlatego stawiamy tutaj na to, że walka nie zakończy się w pierwszej rundzie.

Kurs na to wynosi aż 1.33, co daje nam spore value i pozwala budować wokół tego sensowne AKO. Wyżej umiejscowiliśmy link do artykułu, gdzie znajdziesz pozostałe propozycje na Prime SHOW MMA. Wszystkie zakłady możesz obstawiać bez ryzyka do 600 PLN – załóż konto z kodem ZAGRANIE.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze