AC Milan – Inter: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 07.11.2021

AC Milan - Inter gdzie oglądać

W ten weekend czeka nas kilka derbowych meczów. Jednym z nich będzie starcie Milanu z Interem, czyli rywalizacja na szczycie włoskiej ligi. Faworytem naturalnie są goście, ale jednak takie mecze niosą ze sobą dużą presję, a to sprzyja popełnianiu błędów. Tutaj może się więc dużo wydarzyć i zachęcamy do sprawdzenia, gdzie obejrzeć mecz Milanu z Interem.

AC Milan – Inter – gdzie oglądać dzisiaj?

Spotkanie Milanu z Interem to kolejny mecz, który w ten weekend zapowiada się na bardzo ciekawy. Nie dziwi nas to specjalnie, bo to jednocześnie będzie nie tylko derbowa rywalizacja, ale także starcie na samym szczycie w Serie A. Takie mecze zawsze przynoszą więcej emocji, więc sprawdź, gdzie obejrzeć rywalizację Milanu z Interem. Zobacz przy okazji, co wiemy o transmisjach live u bukmacherów.

Aby odpalić spotkanie tych ekip bez opłat postępuj według instrukcji podanej niżej:

ewinner voucher

AC Milan – Inter: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream za darmo z meczu Milanu z Interem? Tutaj jedyną opcją będzie właśnie sposób podany wyżej. Stream będzie także w innych miejscach, ale tylko eWinner ma ją za darmo za wyjątkiem transmisji live u bukmacherów.

AC Milan – Inter: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mamy także dobrą wiadomość, gdyż Canal+ Online posiada swoją aplikację na telewizor. Aby obejrzeć derby Mediolanu na dużym ekranie i to bez opłat wystarczy, że pobierzesz aplikację i zalogujesz się tam na swoje konto.

AC Milan – Inter: stream na żywo online

Stream z meczu Milanu z Interem będzie dostępny także w STS TV. W tym wypadku należy jednak zapłacić minimum 2 PLN za dostęp.

sts tv

AC Milan – Inter: zapowiedź meczu

Takie spotkania, jak to starcie Milanu z Interem, niosą ze sobą duży ciężar gatunkowy. Starcie na pewno będzie bardzo ciekawe, a do tego jeszcze powinno przynieść kibicom dużo emocji związanych z golami. Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć spotkanie tych ekip, a także co wiemy o transmisjach live u bukmacherów, to zerknij jeszcze na kursy bukmacherskie:

Zdjęcie: Mairo Cinquetti/Sipa/PressFocus

Gdzie oglądać mecz Milanu z Interem?

Spotkanie tych ekip możesz obejrzeć w STS TV i w Canal+ Online.

O której Milan zagra z Interem?

Starcie zaplanowane zostało na godzinę 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze