AC Milan – Fiorentina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.11.2023

Jonathan Ikone, Theo Hernandez

Gdzie oglądać mecz AC Milan – Fiorentina? W sobotni wieczór rozegrany zostanie mecz pomiędzy Milanem a Fiorentiną. Interesuje Cię ten mecz i chciałbyś go obejrzeć? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

AC Milan – Fiorentina, transmisja na żywo w TV

Mecz Milanu z Fiorentiną rozegrany zostanie 25 listopada 2023 o godzinie 20:45 na San Siro w Mediolanie. Gospodarze aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, lecz ostatnio mocno zawodzą. Mimo że są oni faworytami, nie warto zatem lekceważyć Fiorentiny, która z pewnością postara się o jak najlepszy rezultat. Co wydarzy się w tym meczu? Jeśli chcesz się o tym przekonać i go obejrzeć, transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 1. Zobacz także, gdzie oglądać mecze Serie A w telewizji lub internecie.

AC Milan – Fiorentina: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć za pomocą STS TV. Operator ten pozwala bowiem swoim stałym graczom na oglądanie meczów w aplikacji mobilnej. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z takiej możliwości?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na 24h
  4. Ciesz się stałym dostępem do STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Oprócz tego omawiany obejrzysz też w Superbet. W tym przypadku streamy są zupełnie darmowe, a jedyne czego potrzebujesz do korzystania z transmisji, jest posiadanie w pełni aktywnego konta. Nie masz go jeszcze? Załóż je z kodem ZAGRANIE, dokonaj weryfikacji danych i oglądaj mecze w Superbet TV.

Gdzie oglądać AC Milan – Fiorentina?

Milan – Fiorentina obejrzysz w STS TV. Dostępne tam są streamy meczów z wielu europejskich lig oraz rozgrywek pucharowych, jak również innych dyscyplin sportu. W STS gracze mają zatem do dyspozycji bogaty wybór transmisji, spośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam jeszcze do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który czeka na nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot, jeśli nie wejdzie!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Marco Bucco/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze