Abha – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.05.2024

Karim Benzema podczas meczu

Gdzie oglądać Abha – Al-Ittihad? W najbliższy piątek drużyna Grzegorza Krychowiaka stoczy szalenie ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie. Polski pomocnik i jego koledzy postarają się zatrzymać jedną z najmocniejszych ekip ligi, a więc Al-Ittihad! Gdzie oglądać mecz Abhy z drużyną Karima Benzemy i czy w Polsce znajdziemy legalne transmisje? Zapraszam do sprawdzenia!

Abha – Al-Ittihad na żywo w TV

Spotkanie Abha – Al-Ittihad może być dla polskiego kibica ciekawą alternatywą na piątkowy wieczór. Wszak w ekipie gospodarzy gra Grzegorz Krychowiak, a starcie z Karimem Benzemą, Ngolo Kante, czy Fabinho może okazać się naprawdę dobrym widowiskiem! Sam mecz ma rozpocząć się 3. maja 2024 roku o godzinie 20:00 polskiego czasu. Niestety w tym miejscu kiepska informacja, ponieważ omawianej batalii Saudi Pro League nie znajdziemy na żywo w TV. Niektóre starcia saudyjskiej ekstraklasy pokazywane są w telewizji Polsat, lecz w tym przypadku podobnej transmisji zabraknie. Jak natomiast wyglądają kursy bukmacherskie na ten mecz?

Abha – Al-Ittihad, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to być może omawiane spotkanie Saudi Pro League będzie dostępne do obejrzenia w Internecie? Na moment pisania tego artykułu nie znalazłem informacji, aby mecz Abha – Al-Ittihad był w ofercie bukmacherów, a więc stron takich jak Superbet TV. Istnieje natomiast spora szansa, że spotkanie zostanie pokazane na oficjalnej stronie telewizji Polsat. Na Polsat Box Go regularnie transmitowane są bowiem rywalizacje w ramach Saudi Pro League i być może znajdziemy tam również spotkanie Abha – Al-Ittihad. Jeżeli jednak będzie ono dostępne w formie streamu online, to uprzednio trzeba będzie wykupić odpowiedni pakiet.

Gdzie oglądać Abha – Al-Ittihad?

Reasumując zatem treść tego krótkiego artykułu, okazuje się, że dostępność meczu Abha – Al-Ittihad jest w Polsce mocno ograniczona. Spotkania tego nie obejrzymy na żywo w TV, a jeśli będziemy chcieli zobaczyć go w sieci, to niestety trzeba będzie zapłacić. Stream online ewentualnie zostanie pokazany na platformie Polsat Box Go. Ja ze swojej strony polecam sprawdzić inne transmisje bukmacherów, gdyż wiele gier piłkarskich dostępnych jest za darmo! Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze