Abha – Al-Hilal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.08.2023

Piłkarz Al Hilal podający piłkę

Gdzie oglądać Abha – Al-Hilal? Wielkie gwiazdy piłki nożnej, które zamieniły poważne europejskie kluby na pieniądze w Arabii Saudyjskiej właśnie w ten weekend rozpoczynają sezon ligowy. W poniedziałek w Saudi Pro League dojdzie do czterech potyczek, a jedną z nich będzie rywalizacja Abhy z wypakowanym gwiazdami Al-Hilal. Gdzie i w jaki sposób zobaczyć to spotkanie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Abha – Al-Hilal na żywo w TV

Jak już wspomniałem we wstępie, spotkanie Abha – Al-Hilal będzie jednym z czterech poniedziałkowych spotkań w Saudi Pro League. W zespole gości będziemy mogli zobaczyć wiele gwiazd piłki nożnej na czele z Koulibalym, Nevesem, czy Malcomem. Osoby zainteresowane omawianą rywalizacją będą musiały zarezerwować sobie 2 godziny w poniedziałkowy wieczór, gdyż samo spotkanie rozpocznie się 14. sierpnia 2023 roku o godzinie 17:00. Niektóre mecze ligi arabskiej pokazywane są w TVP, jednak tym razem transmisji w TV nie znajdziemy.

Abha – Al-Hilal, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie w telewizji, to może spotkanie Abha – Al-Hilal będzie można obejrzeć w sieci? Streamy online stają się coraz bardziej popularne, a wielu kibiców piłki coraz częściej ogląda spotkania właśnie w ten sposób. Prawa transmisyjne do niektórych meczów ligi arabskiej posiada telewizja TVP Sport i to właśnie na jej witrynie internetowej należy szukać streamu online ze spotkania Abha – Al-Hilal. Po obejrzeniu kilku reklam, spotkanie to będzie można oglądać na żywo i za darmo!

Gdzie oglądać Abha – Al-Hilal?

Mam nadzieję, że artykuł pomógł Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać mecz Abha – Al-Hilal. Spotkania ligi arabskiej są coraz chętniej oglądane, a to w związku z szalonymi zakupami tamtejszych klubów. Mecz Abha – Al-Hilal obejrzymy w Internecie na stronie telewizji TVP Sport, więc jeśli chcecie zobaczyć w akcji obydwa kluby, to jest to znakomita okazja! Polecam sprawdzić również nasze typy dnia, gdzie znajdziecie analizy meczów Saudi Pro League, jak i uznanych rozgrywek europejskich. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze