73% skuteczności w MŚ, 1186 PLN profitu! Rozpoczynamy rok od zakładu bez ryzyka w walce o 1732 PLN!!

Lotka wbita w bulla

Wielki Finał przed nami, a za nami kilkanaście moich propozycji! Czekam na wasze opinie, jak tam wasze nastroje, po moich sugestiach z Mistrzostw Świata w Aleksandra Palace. Dziesięć propozycji na ww imprezę zostało przeze mnie opublikowanych i zanim przejdę do ostatniej z tego cyklu, poniżej krótkie podsumowanie tych gier.

  1. Klassen/Petersen +/- -100PLN 
  2. Labanauskas/Lim +/- -125PLN
  3. van der Voort + +150PLN
  4. Beaton + 257PLN  
  5. Whitlock + +292PLN
  6. Aspinall – -200PLN
  7. Whitlock+ +231PLN
  8. Lewis – -200PLN
  9. Wright/Price +/+ 238PLN FB
  10.  Aspinall/Wright +/+ +643PLN FB

Skuteczność: 11/15 tj.73%

Profit: 1186PLN

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

Łatwo zauważyć, że spotkania pojawiały się nie tylko na stronie zagranie.com, ale również na naszych facebookowych grupach, co tylko potwierdza fakt i sensowność ich śledzenia, jak i samego spoglądania do sekcji komentarzy.

W ciągu tych trzech tygodni moje propozycje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, ale wiem, że możecie jeszcze więcej! Wśród pochlebnych opinii, podziękowań i wymiany zdań w komentarzach, czy też wiadomościach zdarzają się też te nieprzyjazne, ale i za takie dziękuję, zachęcając do świeżego spojrzenia na rzeczywistość, jak również przeanalizowania, czy którykolwiek z krytykujących jest w stanie powtórzyć tę skuteczność i profit na w głównej mierze singlach w okolicach 2.5. 

 

Peter Wright- Michael van Gerwen

Czas na finał i pojedynek dwóch wielkich zawodników! Peter Wright-Michael van Gerwen! Zanim jednak przejdziemy do przebiegu spotkań w tej imprezie, przyjrzyjmy się bilansowi gier bezpośrednich ostatnich lat. Biorąc pod uwagę całkowitą dominację Holendra nad resztą stawki statystyki Szkota w bezpośrednich pojedynkach, nie wyglądają najgorzej. W tym roku będzie to ich dziewiąte starcie, 6-2 dla Gerwena. Jednak już  w ostatnim pojedynku duży niefart Wrighta pozwolił wygrać Michaelowi 11-10. W roku 2018 rywalizacja między nimi wygląda jeszcze bardziej wyrównanie. Ponownie dziewięć pojedynków, ale tylko 5-4 dla Michaela. Patrząc już na to porównanie, możemy wywnioskować, że Peter lubi rywalizować z Gerwenem i całkiem nieźle mu to wychodzi. Przejdźmy już do tego turnieju.

2 runda.

Obaj zawodnicy swój udział w imprezie zaczęli od tejże rundy i obaj mieli w niej problemy,. Wright uporał się 3-2 z Filipińczykiem Malicdemem, jednak nie ma to co lekceważyć, bo ten egzotyczny zawodnik zagrał świetne zawody. Gerwen zaś spotkał się ze swoim ex-przyjacielem i miał spore problemy, tylko szczęście uchroniło go przed przegrywaniem 0-2 w setach, a sam latał po średnich 85 w pierwszym secie. Jeśli chodzi o średnie, to obaj zanotowali podobne w okolicach 96 punktów, jeśli chodzi o resztę statystyki to plus w stronę Wright, o siedem 180tek  więcej, procent kończących bliski 50%.Po pierwszej rundzie 1:0 dla Petera.

 

3 runda.


Pewne zwycięstwo Gerwena nad Evansem 4-0 i Wright nad Asadą 4-2. Bez rozwodzenia się nad tymi rywalizacjach zagrali na bardzo podobnych wartościach, średnich i procentach.W tej rywalizacji uznaje remis, czyli 2-1 dla Wright po tej rundzie.

 

4 runda.


Kolejne 4:0 Gerwena i najlepszy mecz na Mistrzostwach ze  średnią ponad 104, a rywalem Bunting. Z drugiej strony Wright zwyciężając De Zwanna 4-3, przewyższający Holendra w 180tkach, doublach, jak i checkoutcie. Moim zdaniem ponownie remis i 3-2 w stronę Petera

 

Ćwierćfinał.

Pojedynek Gerwena z Labanuskasem i wcale nie takie pewne zwycięstwo nad Litwinem, być może jeśli ten by się nie skończył, o wynik Michael drżał by do końca. Wright przynajmniej teoretycznie trafił na lepiej prezentującego się w imprezie Humphriesa i odniósł zwycięstwo ze średnią 106! Do tego dorzucił 12 180tek, 50% doubli i checkout 170! Gerwen  na tym etapie to 98 średniej, sześć 180tek, 45% doubli, najwyższy checkout 158. Bez dwóch zdań w ćwierćfinale lepiej zaprezentował się Szkot i do niego wędruje mój punkt, 4-2 dla Wrighta.

 

Półfinał.

Obaj zakończyło pojedynku w stosunku 6-3, więc przejdźmy od razu do statystyk.
Wright/Gerwen
Średnia: 98.39/96.34
180: 16/3
Checkout: 131/103
Double: 36%/43%
Po raz kolejny zdecydowanie lepszy Wright, solidne 5-2 w moim rankingu.

 

Podsumowując dotychczasową turniejową dyspozycję, własne przekonanie, a także fakt braku turniejowego zwycięstwa u tak fantastycznego zawodnika jak Wright, uważam, że to jest ten moment. Gerwen w tym sezonie miewa swoje słabsze okresy i patrząc na jego grę, jest do ogrania. Wiadomo, że przy kursie w okolicach 3, jest to bardzo ryzykowne, jednak korzystając z oferty bez ryzyka betclicka warto, jest ryzykować. Powodzenia

Kurs: 3,15

Baner - skubiemy bukmachera

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!