1000 PLN profitu? Czemu nie, lecimy z kolejnym singlem na dart!
Poświąteczną kolejkę zakończyliśmy z przytupem notując kolejne kilka stówek profitu w tym miesiącu, za nami już pierwsze spotkania ⅛, pod swoją analizę biorę kolejne, tym razem starcie młodzika Van den Bergha, z typowanym przeze mnie faworytem Adrianem Lewisem.
Jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera to sprawdź co może przynieść Ci bonus od STS. Jest to aż 1279 PLN dodatkowych środków na grę! W skład promocji od bukmachera wchodzą: 1200 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka w wysokości 30 PLN, 20 PLN za pozytywną weryfikacją w Typomanii oraz freebet w wysokości 29 PLN. Sprawdź STS bonus i nie przegap żadnej promocji!
Załóż konto w STS
1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet
Tradycyjnie już zanim przejdę do analizy, kilka słów o jednym z zawodników.
Dimitri Van den Bergh (ur. 8 lipca 1994) to belgijski gracz w rzutki , który obecnie bierze udział w zawodach Professional Darts Corporation .
W 2013 roku Van den Bergh wygrał British Teenage Open, pokonując Billy’ego Longshawa 3–0 w finale. Dwa miesiące później wygrał 16.wturniej PDC Challenge Tour w tym roku,eliminując Reece Robinsona 4–0.
W 2014 roku wstąpił do Q School, próbując zdobyć kartę turniejową PDC, ale nie mógł przejść dalej niż 1/64 w żadnym z czterech dni. Otrzymał jednak status członka stowarzyszonego PDPA za uczestnictwo, co dało mu dostęp do kwalifikacji do turnieju UK Open i europejskich tras. Van den Bergh zakwalifikował się do pierwszego turnieju European Tour, German Darts Championship i przegrał 6–2 w pierwszej rundzie z Ronniem Baxterem, mimo że osiągnął średnią 102,94. Van den Bergh zdobył w ciągu roku trzy tytuły tras młodzieżowych, a także dotarł do ostatnich 16 mistrzostw świata w wieku poniżej 21 lat, gdzie przegrał 6–3 z Robinsonem.Ukończył rok tytułem Youth Tour Order of Merit, który przyniósł mu dwuletnią kartę na główną trasę PDC.
Van den Bergh zdobył dwa tytuły Development Tour w 2015 roku. Po raz pierwszy dotarł do 1/16 zawodów PDC, ale przegrał 6–5 z Suljovicem. Van den Bergh został również wyeliminowany w drugiej rundzie trzech wydarzeń European Tour. Zakwalifikował się do inauguracyjnego finału World Series of Darts, ale został pokonany 6–3 przez Maxa Hoppa w pierwszej rundzie w telewizyjnym.
Wystąpił Mistrzostwach Świata 2016 przez Order Zasługi European Pro Tour i tańczył na scenie przed pierwszym spotkaniem z Ianem Whiteem. Van den Bergh nie trafił czterech kończących rzutek w pierwszym secie, ale wygrał 3–1. Przegrał 4–2 z Benito van de Pasem w następnej rundzie. Van den Bergh wygrał 14. edycję Pro Tour , pokonując Steve’a Lennona 4–2. Podczas 15. turnieju Player Championship Van den Bergh po raz pierwszy dotarł do półfinałów głównego turnieju, wygrywając z Devonem Petersenem, Janem Dekkerem , Ronnym Huybrechtsem, Chrisem Dobeyem i Cristo Reyesem , ale przegrał 6–2 z Michaelem van Gerwenem. W półfinałach Mistrzostw Świata Młodzieży Van den Bergh został pokonany 6–3 przez Coreya Cadby . Zdobył miejsce w Wielkim Szlemie , przechodząc przez kwalifikacje i wygrał swój pierwszy mecz grupowy 5–4 z Gerwynem Price. Van den Bergh został następnie pokonany 5–4 przez Roberta Thorntona , ale po pokonaniu Scotta Waitesa 5–4 w końcowej grze grupowej oznaczało, że był remisowany z Thorntonem w kwestii punktów i różnicy legów. Oznaczało to, że do podjęcia decyzji o tym, kto awansuje do fazy pucharowej, należało rzucić dziewięć rzutek, a Thornton wygrał o 345 punktów do 340 punktów.
Mecz pierwszej rundy Van den Bergha podczas Mistrzostw Świata 2017 przeszedł do decydującego seta i był na doublach, ale nie trafił w dwa razy przy podwójnej ósemce, aby remisować, dzięki czemu Cristo Reyes wygrał 3–2.
Debiut Van den Bergha w World Series of Darts przyniósł znakomity występ w 2018, gdzie przegrał w finale z Mensur Suljović 2-8 po pokonaniu Michaela van Gerwena 8-3 w ćwierćfinale i Garego Andersona 8 -7 w półfinale.
Po wycofaniu się Gary’ego Andersona z Premier League 2019 Van den Bergh został wybrany jako jeden z dziewięciu „kandydatów” na jego miejsce. Rozegrał jednorazowy mecz z Jamesem Wade’em w ósmą noc w Rotterdamie
Występy Na Mistrzostwach Świata:
-2016: Druga runda (przegrana z Benito van de Pas 2-4)
-2017: Pierwsza runda (przegrana z Cristo Reyes 2-3)
-2018: Ćwierćfinały (przegrane z Robem Crossiem 4–5)
-2019: Trzecia runda (przegrana z Luke Humphries 1–4)
Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!
Dimitry van den Bergh-Adrian Lewis
Obaj zawodnicy mają za sobą po dwa spotkania w obecnych zmaganiach. Belgowie w pierwszym spotkaniu przyszło zmierzyć się Joshem Paynem i zamknął on to spotkanie w minimalnej liczbie setów. Pewnie 3-0, 103 punkty średniej, 52% na doublach, najwyższy checkout 124, a także trzy 180tki. W trzeciej rundzie do tarczy podeszli już z rewelacją imprezy Lukiem Woodhausem i mecz zakończył się wynikiem 4-2, w kartę statystyk wpisano odpowiednio 94 punkty średniej, 35 % doubli i sześć 180tek.
Adrian Lewis w pierwszym spotkaniu turnieju, zagrał z Cristo Reyesem i spotkanie zamkną dopiero w decydujący secie, a jego wynik to 90 punktów w trzech rzutach, siedem 180tek, oraz 33% na doublach. W drugim spotkaniu po siedmio setowej grze z Websterem przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. To był jeden z najlepszych pojedynków tej imprezy, a przede wszystkim nigdzie nie było tak blisko zakończenia mega w dziewięciu lotkach jak tam. 93 średniej, 40% na doublach i siedem 180tek, oraz kilka wysokich checkoutów, którymi wygrał ten mecz.
Stawiam na Lewisa, bo i jego chciałbym finale. Dodatkowo Van den Bergh musi w końcu zagrać słabsze spotkanie. W spotkaniu z Websterem każdy możliwy Checkout do zdobycia był w zasięgu Adriana, a w spotkaniu z Dymitrem to będzie kluczowe.