Eliminacje do europejskich pucharów trwają w najlepsze. W grze dalej są trzy polskie drużyny, co na pewno jest niespodzianką, patrząc na wyczyny naszych rodaków w poprzednich latach. Jednak teraz są realne szanse na to, że co najmniej dwie ekipy będziemy obserwować na jesień w Lidze Konferencji, czy np. Lidze Europy. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy przygotowują interesujące opcje. W eWinner można odebrać 90 PLN za typowanie europejskich pucharów.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

90 PLN od bukmachera eWinner!

W kwalifikacjach do Ligi Mistrzów w trzeciej rundzie dalej jest Legia Warszawa. Ta zaczęła eliminacje od ogrania Bodo/Glimt, a później była lepsza od Flory Tallinn. Jednak teraz trafiła na Dinamo Zagrzeb i tu już mogą pojawić się ciężary z tym, aby awansować do kolejnego etapu. Warto jednak obserwować Legię, bowiem ta może sprawić niespodziankę. A nawet jeżeli tak się nie stanie, to przecież jeszcze zagra w czwartej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. W przypadku porażki z kolei na jesień zobaczymy ją na pewno w fazie grupowej Ligi Konferencji. Warto więc przyjrzeć się tym rozgrywkom bliżej, bowiem na nie mają szanse także gracze Rakowa i Śląska Wrocław.

W trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji zawodnicy Rakowa Częstochowa zmierzą się z Rubinem Kazań, a Śląsk Wrocław powalczy z Hapoelem Beer Sheva. Nie będą to na pewno proste przeprawy dla naszych rodaków, ale mogą się zameldować w czwartej rundzie, o ile zagrają na 100 procent swoich możliwości. Bukmacherzy przygotowali ciekawe akcje w związku z tymi rozgrywkami.

1200x600-Europejskie-Puchary-min

Każdego dnia trwania promocji w eWinner możesz odebrać 30 PLN freebetu. Akcja trwa w dniach 03.08-05.08.2021. W tym czasie aby odebrać 90 PLN freebetu należy codziennie zagrać kupon SOLO lub AKO za 59 PLN. Na nim musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie z oferty na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji.

Kurs minimalny to 2.50. Jeżeli zagrałeś prawidłowo kupon i został rozliczony tego samego dnia, to dostaniesz 30 PLN do wykorzystania na zakłady live w aplikacji mobilnej eWinner. Maksymalny kurs kuponu zagranego za freebet to 10.00.

Aby otrzymać 90 PLN całość należy powtórzyć to zarówno w środę, tak i czwartek. Dopiero wtedy będzie można liczyć na komplet środków. Do tego w eWinner za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz liczyć na pakiet bonusów. W tym 110 PLN bez ryzyka, a więc ciekawy bonus np. na początek sezonu piłkarskiego.

Zaloguj się aby dodawać komentarze