W sobotę rozegrany zostanie finał Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zagra z Liverpoolem. Królewscy podejdą do tej rywalizacji jako underdog, ale czy to będzie miało duży wpływ na wydarzenia na boisku? Raczej nie, ponieważ obie ekipy pokazywały wielokrotnie, że potrafią zaskakiwać i prezentować świetny futbol. Ich bezpośrednie starcie na pewno będzie się dobrze oglądało. W Fuksiarzu masz bonus 9 PLN za każdego gola – więcej o tym niżej!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

9 PLN za gola w finale Ligi Mistrzów!

Finały Ligi Mistrzów rządzą się swoimi prawami i często zapewniają nam masę emocji. Tym razem Real Madryt zagra w nim z Liverpoolem, a gdy ostatnim razem te ekipy mierzyły się ze sobą w finale tych rozgrywek, to Królewscy wygrali 3:1. Gdyby tym razem się powtórzył ten wynik, a Ty byś wziął udział w akcji od Fuksiarza, to dostałbyś dodatkowe 36 PLN bonusu. Trzeba przyznać, że wygląda to świetnie.

Fuksiarz, który ma dobre opinie u graczy, przygotował dedykowaną promocję na finał Ligi Mistrzów. W ramach niej możesz dostać 9 PLN za każdego gola w finale Ligi Mistrzów. W jaki sposób możesz wziąć udział w akcji? Jest to bardzo proste i dokładnie to opisujemy niżej. Najpierw jednak jeszcze się zarejestruj u tego operatora:

Jak już założyłeś konto u tego bukmachera, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wystarczy postawić kupon spełniający warunki:

  • Dokładna stawka to 49 PLN
  • Kupon SOLO lub AKO, zawierający zakład na strzelca gola w finale Ligi Mistrzów
  • Kupon przedmeczowy lub na żywo
  • Można obstawiać kilka różnych kuponów, kwalifikujących się do promocji (nie dotyczy identycznych zakładów postawionych wielokrotnie)

Jeśli zdecydujesz się postawić promocyjny kupon AKO i dodać dodatkowe zdarzenia oprócz strzelca bramki, musisz trafić wszystkie pozycje na kuponie, by otrzymać freebet. Wygrana doliczana będzie do salda konta głównego (wygrana-stawka).

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze