Dzisiaj w La Lidze będziemy świadkami istnego hitu w postaci starcia Realu Madryt z FC Barceloną. Spotkanie tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawe, a jakie będzie w rzeczywistości? Podopieczni Ancelottiego zagrają na własnym stadionie, co jest dla nich dodatkowym atutem. Z tej okazji Fuksiarz przygotował specjalną promocję – 75% bez ryzyka do 500 PLN na El Clasico. Więcej o tym przeczytasz niżej!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

75% bez ryzyka do 500 PLN

W hiszpańskiej lidze dojdzie dzisiaj do spotkania Realu Madryt z FC Barceloną. To hit, na który czekało wielu kibiców z całego świata. Stawką jest głównie przerwanie passy zwycięstw Królewskich, ponieważ liderzy La Ligi są już raczej poza zasięgiem Blaugrany. Na pewno jednak nie zlekceważą tego spotkania, bo sam jego prestiż jest wręcz ogromny. Jeżeli chcesz mieć większe emocje z oglądania, to możesz obstawić to spotkania, a Fuksiarz ma bonus na tę rywalizację.

Mowa tutaj o akcji 75% bez ryzyka do 500 PLN, którą możesz wykorzystać u tego operatora. Aby móc z niej skorzystać musisz mieć jednak założone konto. Możesz się zarejestrować z poniższego przycisku i wtedy odbierzesz też specjalne bonusy na start. A jak działa sama promocja? O tym więcej przeczytasz niżej!

el clasico, real, barcelona

Przygotowaliśmy specjalną instrukcję, krok po kroku, co musisz zrobić, żeby wziąć udział w akcji tego bukmachera:

  • Zaloguj się na konto założone z powyższego przycisku
  • W dniach 18.03 – 20.03 zagraj kupon z minimum dwoma zdarzeniami
  • Co najmniej jeden typ musi być na mecz Realu Madryt z FC Barceloną
  • Kurs pojedynczego zdarzenia to co najmniej 1.20

Jak spełnisz te warunki, to w przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki wynoszący 75% jej wartości aż do 500 PLN. Aby maksymalnie wykorzystać ten bonus należy więc zagrać za 758 PLN. W przypadku porażki na konto wróci 500 PLN, które możesz od razu wypłacić!

Zdjęcie: pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze