W najbliższych miesiącach w świecie sportu będzie dużo się działo, więc to dobry czas, żeby sprawdzić ofertę u innych bukmacherów i zobaczyć, gdzie warto założyć konto. W BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN dostępna jest nowa oferta bonusowa, która ma teraz większą wartość!

Zgarnij pakiet startowy w BETFAN z kodem promocyjnym!

Rozgrywki sportowe na całym świecie trwają w najlepsze. W Polsce w grze są m.in. Ekstraklasa, czy liga koszykówki, a za granicą najlepsi zawodnicy na świecie rywalizują w TOP 5 lig piłkarskich, czy Lidze Mistrzów, która dopiero się zacznie. Zmagania tenisowe, czy KHL również trwają i są obserwowane przez masę kibiców. To wszystko sprawia, że jest co obstawiać i nic dziwnego, że teraz bukmacher postanowił wprowadzić nową ofertę bonusową na start.

W BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN otrzymacie szereg różnych bonusów. Kod należy podać podczas procesu zakładania konta. Dzięki niemu otrzymacie:

  • 600 złotych na zakład bez ryzyka
  • Mnożnik Pudziana (3×777)
  • 15 darmowych zakładów

Same zasady bonusu w BETFAN nieco się zmieniły. Bukmacher dalej gwarantuje 100 złotych bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. Jednak teraz dochodzą do tego promocje za drugi i trzeci depozyt (odpowiednio 200 i 300 złotych). Łącznie więc przysługuje Wam 600 złotych bez ryzyka. Z kolei sam Mnożnik Pudziana też uległ modyfikacjom. Należy wpłacić minimum 20 złotych i obrócić nimi po kursie 2.00. Następnie odblokuje Wam się mnożnik w postaci bonusu. Aby móc go wypłacić należy obrócić pięciokrotnie na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.00. 

BETFAN nowa oferta

Do tego dochodzi też aż piętnaście darmowych zakładów. Wartość każdego z tych zakładów wynosi dwa złote, więc łącznie jest to 30 złotych bonusu. Przy czym bukmacher zastrzegł, że wprowadza specjalnie warunki. Pięć zakładów odblokuje się po pierwszej wpłacie i przysługuje na GRY. Kurs kuponu nie może być tutaj mniejszy niż 2.50. Druga wpłata odblokuje kolejne pięć zakładów i te są do wydawania na esport. Należy zagrać kupon z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem ogólnym nie mniejszym niż 3.50. Ostatni depozyt  zapewni Wam kolejne zakłady. Te zostały przeznaczone na sport. Na kuponie w tym wypadku muszą być trzy lub więcej zdarzenia z kursem minimalnym 1.35 i całkowitym nie mniejszym niż 5.00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze