Przed nami ostatni dzień sezonu zasadniczego w KHL. Przez pół roku zawodnicy rywalizowali o jak najlepsze miejsca, jednym udało się zakwalifikować do play-off, inni już teraz kończą obecną kampanię i czekają ich sześć miesięcy wakacji. Jeżeli chodzi o nasze kupony to dziwnym trafem, ale co drugi okazuje się zielony. Ostatnio było na czerwono, więc dzisiaj będzie profit? Liczymy na pozytywne zamknięcie tego bardzo dobrego miesiąca z 2000 PLN na plusie! Wczoraj obserwowałem jedynie spotkania w tej lidze, aby na czwartek wybrać odpowiednie pozycje. Jesteście ciekawi? To zapraszam do lektury i do wykorzystania oferty powitalnej BETFAN!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Skuteczność typów na KHL w 2020r: 42/59

Profit/strata w typach na KHL w 2020r: 2791 PLN

Skuteczność typów na KHL w lutym: 23/36

Profit/strata w typach na KHL w lutym: 2059 PLN

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Traktor Czelabińsk vs Metallurg Magnitogorsk

Tak jak już wspominałem we wcześniejszych tekstach, gospodarze to dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu. Rozumiem, aby nie zakwalifikować się do fazy pucharowej, ale żeby skończyć na dnie konferencji wschodniej? Dla mnie to nieporozumienie. Skład Traktora był w tym roku wyjątkowo mocny. Lukas Sedlak, Tomas Hyka dołączyli przed rozpoczęciem obecnej kampanii i mieli dać nadzieję, na lepsze jutro. Byli hokeiści NHL nie zawiedli, ale reszta już tak. Ciekawy jestem co stanie się z tą dwójką. Nie są jeszcze wiekowi i swoje kariery mogą kontynuować gdzieś indziej. Z pewnością będą łakomym kąskiem dla innych zespołów w stawce. Gospodarze rozgrywają ostatnie spotkanie w tym sezonu, czy dzisiaj ucieszą swoich kibiców?

U gości wszystko już jasne, znajdą się na siódmym miejscu w tabeli konferencji wschodniej i w pierwszej rundzie play-off zmierzą się z Barysem Nur-Sultan. Nie będzie to łatwy pojedynek, patrząc na ostatnią formę klubu z Kazachstanu. Teraz dla nich przyszedł czas na odpoczynek i w Czelabińsku z pewnością nie zobaczymy kompletnego składu. Już rywalizacja z Sibirem pokazała, że bez pierwszego bramkarza, jakim jest Vasily Koshechkin, będzie ogromnie ciężko, aby osiągnąć coś więcej w obecnej kampanii. Trzeba jednak przyznać, że Magnitka ma potencjał, aby zaskoczyć w fazie pucharowej, czy tak też się stanie?

Co obstawiać?

Mamy tutaj spotkanie klubu, który dzisiaj kończy swój sezon z drużyną, która od niedzieli zacznie zmagania o Puchar Gagarina. Zapewne po stronie gości należy spodziewać się rotacji, tak jak to było w Sibirze. Pójdę tutaj w dwie bramki gospodarzy. Traktor dopiero teraz złapał swój rytm i dzielnie walczy z zespołami lepszymi od nich. Bardzo podobała mi się ich postawa z Dynamem Moskwa, z którym o włos nie wywieźli komplet punktów. Lukas Sedlak i Tomas Hyka zapewne będą zmotywowani, aby pokazać się z jak najlepszej strony i trafić do innych klubów KHL. Jestem zdania, że mogą dzisiaj postrzelać i stawiam na dwa trafienia Traktora.

Zdarzenie: Traktor Czelabińsk vs Metallurg Magnitogorsk

Typ: Traktor Czelabińsk powyżej 1.5 gola

Kurs: 1.42

Vityaz Podolsk vs Lokomotiv Jarosław

Udało się gospodarzom zameldować w fazie pucharowej. W poprzednich latach nie było to regułą więc tym bardziej gratulacje dla nich. Dzisiaj mają szanse na zakończenie sezonu zasadniczego na siódmym miejscu, co dałoby im pierwszą rundę z zaprzyjaźnionym SKA. Wydaje mi się, że tak też może być, ale czy ostatecznie do tego dojdzie? Przekonamy się wieczorem. Klub spod Moskwy to dla mnie dziwna mieszanka dobrych zawodników z bardzo przeciętnymi. Ich transfery pomiędzy zespołem z Petersburga były bardzo niekorzystne i potrzebowali trochę czasu, aby wkomponować ich do drużyny. Jestem zdania, że szybko skończą swoją przygodę w walce o Puchar Gagarina i nie będziemy długo pamiętać, że Podolsk się w nich znalazł.

Trzeba przyznać, że goście złapali rytm przed najważniejszymi spotkaniami w tym sezonie. Pomimo tego, że nie mają już szans na zmianę swojego położenia, to młodzież jest w formie. Nawet z bardzo wymieszanym składzie poszło im w Mińsku bardzo dobrze i jak zwykle można przyczepić się jedynie do obrony, która w play-off jest zawsze kluczowa. Nie ma co jednak oceniać Lokomotiv przez pryzmat starcia z Dynamem, a już prędzej z Omskiem, w którym zachowali czyste konto. Taka postawa może dać im coś więcej niż tylko pierwszą rundę.

Co obstawiać?

Tutaj pójdę w stronę overu bramkowego. Jestem zdania, że żadna z drużyn nie nastawi się tutaj defensywnie i swoje specjalnie przygotowane taktyki na play-off zachowają do jej rozpoczęcia. Zarówno jeden, jak i drugi zespół grają bardzo dobrze w ofensywie, ale w defensywie jest to dramat. Traca po prostu zbyt dużo goli, a w fazie pucharowej ma to ogromne znaczenie. Kluby z Podolska i Jarosławia w obecnej kampanii mierzyły się ze sobą trzykrotnie i proponowany over został w każdym z nich pokrywany. Nam starczy dzisiaj wynik 2:2 i wtedy typ zazieleni się na zielono, bo gramy z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi.

Zdarzenie: Vityaz Podolsk vs Lokomotiv Jarosław

Typ: powyżej 4.5 goli (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)

Kurs: 1.49

Dynamo Mińsk vs Dynamo Moskwa

Tutaj mamy podobną sytuację co w poprzednim opisywanym przeze mnie meczu. Spotkanie zespołu, który zakończy dzisiaj obecny sezon z klubem przygotowującym się do play-off. Gospodarze to drużyna, która nie boi się nikogo. Zdają sobie sprawę ze swojej słabości, ale idą do przodu i atakują, licząc, że zdobędą więcej goli od swojego przeciwnika. Mamy tutaj wiele rodzimych hokeistów, a zagraniczni ich dopełniają. Być może drużyna z Białorusi powalczy w przyszłej kampanii o coś więcej i zamelduje się w końcu w fazie pucharowej. Dzisiaj mają ostatnią szansę, aby dać radość kibicom, czy to się uda?

Goście również wiedzą już mniej więcej, na czym stoją. Trzecie bądź czwarte miejsce na nich czeka i w pierwszej rundzie zmagań o Puchar Gagarina spotkają się albo z Lokomotivem Jarosław, albo ze Spartakiem Moskwa. Szczerze mówiąc, nie wiem czy będzie tutaj kalkulacja i postarają się dzisiaj o wygraną w Mińsku, czy też ten mecz odpuszczą. Wydaje mi się, że to drugie, ponieważ w ostatnim czasie mieli sporo starć i potrzebny jest odpoczynek przed najważniejszymi spotkaniami w obecnej kampanii. Z pewnością jest to szansa dla gospodarzy, aby w końcu zwyciężyć.

Co obstawiać?

Liczę tutaj mocno na gospodarzy, którzy grają naprawdę nieźle, brakuje im jedynie chłodnej głowy w obronie. Czy to z Lokomotivem Jarosław, czy z Barsem Kazań zabrakło naprawdę niewiele, aby ostatecznie zwyciężyć. Dzisiaj mają ostatnią okazję, aby tak się stało. Jestem zdania, że goście przyjadą do stolicy Mińska w okrojonym składzie w ramach odpoczynku przed play-off. A nawet jeżeli nie to klub ze stolicy Białorusi powinien się tutaj postawić. Do AKO pobieram dwa gole gospodarzy, a na wariata ich zwycięstwo i over 5.5 bramek w meczu. Uważam, że kurs 9.20 na takiego singla jest wart pogrania za niewielką stawkę, ponieważ zespół z Mińska nie prezentuje się źle, a do tego ich lose streak jest zbyt długi, a goście mogą już myśleć o meczach w play-off.

Zdarzenie: Dynamo Mińsk vs Dynamo Moskwa

Typ: Dynamo Mińsk powyżej 1.5 gola

Kurs: 1.55

Kupon na KHL BETFAN 27.02.

Zdarzenie: Dynamo Mińsk vs Dynamo Moskwa

Typ: 1 i powyżej 5.5 gola w meczu

Kurs: 9.20

BETFAN KHL DYNAMO MIŃSK SINGIEL 9.20

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie