Czas na kolejny bonus od STS! Tym razem bukmacher ponownie stawia na esport. Tym razem promocja dotyczy trzeciego etapu esportowej rywalizacji, w której łączna pula nagród wynosi 5000 PLN. Zwycięzca zgarnie aż 1000 PLN, więc jest o co walczyć! Sprawdź szczegóły akcji bukmachera oraz poznaj pozostałe promocje w STS. Zapraszam do lektury! 

1000 PLN dla zwycięzcy – powalczysz?

Esport rozwija się niezwykle dynamicznie, a fani z coraz większym zainteresowaniem śledzą najważniejsze wydarzenia, które dla bukmacherów są okazją do przygotowania ciekawych promocji. Tego samego zdania jest STS, który przygotował bonus, w którym pula nagród wynosi aż 5000 PLN! Na nagrody o różnych wartościach może liczyć aż 15 graczy, a najwyższa nagroda to 1000 PLN! Jesteś esportowym ekspertem, który zgarnie główną nagrodę?

sts bonus esport

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie to musisz zalogować się na swoje konto i dołączyć do promocji. Akcja trwa od 03.02.2020 do 09.02.2020. W tym czasie możesz zbierać punkty poprzez stawianie kuponów z oferty na esport. Za każdy zawarty zakład będziesz otrzymywał punkty w dwóch formach: kupon wygrany – stawka x 0,88 x kurs oraz za kupon przegrany – stawka x 0,88. Dzięki temu, każdy Twój kupon przyniesie Ci punkty na Twoje konto!

Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu to 5 PLN, a wszystkie zdarzenie muszą pochodzić z oferty na esport. Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.

STS bonus – co jeszcze do zgarnięcia?

Mam nadzieję, że zainteresowałeś się promocję i zawalczysz o najwyższe nagrody! Pamiętaj, że ta akcja jest tylko jedną z wielu jaką prowadzi bukmacher STS. Bądź z nami na bieżąco, a nie przegapisz żadnej z nich! A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u największego polskiego bukmachera to koniecznie załóż je z kodem promocyjnym: 1259PLN!

Dzięki niemu będziesz miał szanse na liczne bonusy od STS. 1200 PLN bonusu od depozytu, 30 PLN na zakład bez ryzyka, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii. Zainteresowany? Odwiedź naszą zakładkę STS bonus i dowiedz się jeszcze więcej!