500 zł bonusu za awans Lecha Poznań w dwumeczu ze Spartakiem Trnava (kurs 250.00)

Andersson posiadający piłkę

Już w najbliższy czwartek kolejne polskie kluby zawalczą o awans do ostatniej, czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wśród nich mamy Lecha Poznań, który po wygranej 2:1 w pierwszym meczu jest bliżej awansu względem Spartaka Trnava. Na to spotkanie bukmacher Superbet zaproponował nowym graczom specjalną promocję, a jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, to zapraszam do zapoznania się z treścią poniższego tekstu!

baner Superbet na Spartak - Lech

Lech Poznań przed tygodniem wygrał ze Spartakiem Trnava 2:1 i jest bliżej awansu do kolejnej rundy eliminacji LKE! Jeżeli przewidujecie, że Kolejorz obroni zaliczkę i faktycznie wyrzuci słowackiego rywala z gry, to już teraz możecie obstawić taki scenariusz po kursie 250.00! Taki przelicznik znajdziecie u bukmachera Superbet, a poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat tego w jaki sposób go wykorzystać:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na awans Lecha Poznań ze Spartakiem Trnava w eliminacjach do LKE.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 500 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wydaje się, że poznański Lech, który od początku rozgrywek jest w niezłej formie wywalczy awans na terenie rywala ze Słowacji! W pierwszym meczu to właśnie Kolejorz był ekipą znacznie lepszą, a by zameldować się w ostatniej rundzie eliminacji do LKE, Lechowi potrzeba zaledwie remisu w czwartek. Tym bardziej warto więc wziąć udział w promocji i powalczyć o 500 PLN bonusu w Superbet!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze