Rozpoczyna się kolejny sezon w Ekstraklasie i kibice z niecierpliwością czekają na pierwsze mecze. Dostępne są do odebrania również ciekawe bonusy bukmacherskie, w tym np. te specjalnie przygotowane dla kibiców klubów partnerskich LV BET. Fani Wisły Kraków, Płock, Śląska Wrocław i Stali mogą liczyć na 50 PLN – zobacz, jakie są warunki!

LV BET rozdaje bonusy bukmacherskie na Ekstraklasę!

W tym sezonie piłkarskim nie powinno brakować emocji w Ekstraklasie. W końcu do ligi przyszło kilku ciekawych zawodników, wiele drużyn się poważnie wzmocniło, a do tego na mecze czekaliśmy ponad dwa miesiące. Sezon rozpocznie rywalizacja Termalici ze Stalą Mielec. Pierwsza z tych drużyn na papierze wygląda na lepszą, ale trudno stwierdzić, czy będzie miało to jakiekolwiek przełożenie na boisko i sytuacje na nim.

Swoje mecze w ten weekend rozegrają także: Wisła Płock, Wisła Kraków i Śląsk Wrocław. Pierwsza z tych drużyn zagra z Legią Warszawa, ekipa z Krakowa zmierzy się ze Zagłębiem Lublin, a Śląsk zagra z Wartą Poznań. Jak więc widzimy, emocji na pewno nie będzie brakować, a do tego zawodnicy będą chcieli dobrze wejść w sezon. Na kibiców czeka też sporo atrakcji, a jedną z nich ma LV BET dla karnetowiczów klubów, które wspiera. Zobacz, jakie bonusy bukmacherskie są do odebrania!

karnet wisla krakow

W LV BET kibice, którzy mają karnety, mogą liczyć na 50 PLN od bukmachera. Fani Wisły Kraków, Wisły Płock, Śląska Wrocław i Stali Mielec mogą liczyć na 50 PLN bonusu jeżeli wyślą kopię karnetu na sezon 2021/2022 lub całą rundę jesienną. Wystarczy przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego klubu wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu na adres mailowy bukmachera, a w tytule podać np. Karnet Wisła Kraków. Promocja potrwa do zakończenia sezonu Ekstraklasy.

Przyznany bonus 50 PLN podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W LV BET za założenie konta z kodem promocyjnym 3423PLN dostaniesz także:

  • 100% do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN zakład bez ryzyka
  • 70 PLN bonusów
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze