Mamy dobrą wiadomość dla naszych czytelników! Do grona legalnych bukmacherów dostępnych na Zagranie.com dołącza Fuksiarz! Na start bukmacher przygotował dla Was ciekawą propozycję, którą można wykorzystać między innymi podczas dzisiejszego meczu Polaków!

Więcej na temat tego bukmachera i kodu promocyjnego w Fuksiarz

Odbierz cashback 50% do 500 zł i zagraj bez ryzyka -> ODBIERAM BONUS

baner

Fuksiarz – skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)!

Warunki cashbacku (zwrot na depozyt) są proste:

  • Zakładasz konto z linku: REJESTRACJA W FUKSIARZ. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
  • Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
  • Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.6 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
  • Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
  • Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.60!

EARLY PAYOUT

  • Grając w Fuksiarz.pl, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Postawiłeś na wygraną Polski, a Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie 2:0, a następnie zremisowali 2:2? Nie martw się – Ty i tak wygrałeś! Nie ma znaczenia końcowy wynik – nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Nagradzamy zarówno kupony single jak i AKO.

Zaloguj się aby dodawać komentarze