5 PLN za każdy strzał i 50 PLN za gola San Marino!

Bukmacherzy z okazji meczów reprezentacyjnych przygotowali szereg ciekawych bonusów, z jakich można skorzystać. Dzięki nim gracze będą mogli liczyć na dodatkową kasę i zwiększenie emocji z oglądania. W BETFAN bonus odbierzesz na mecz Polski z San Marino – sprawdź więc, jakie są warunki!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN


🔥 PROMOCJA: + 200 PLN za czyste konto M. Bułki w meczu Nantes - Nicea!
(trwa: do 02.12)

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zdobądź 50 PLN za gola San Marino!

W ostatnim meczu pomiędzy reprezentacją Polski, a San Marino nasi rodacy stracili gola. Jednak strzelili ich aż siedem i tym razem celują w podobny dorobek z przodu. Chcieliby jednak nie stracić gola, co pod wodzą Paulo Sousy wcale nie jest takie oczywiste. W końcu rywale ładują nam regularnie bramkę za bramką. Dlatego też właśnie Paulo Sousa będzie chciał zbudować pewność siebie w defensywie. To na pewno aspekt, na który warto zwrócić uwagę.

Z przodu na pewno wystąpi Lewandowski, od którego bardzo dużo zależy. Polski snajper to absolutna podstawa w ofensywie Biało-Czerwonych i wie o tym nawet nasz trener. Zbliżające się spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe. Warto sprawdzić w BETFAN bonus, jaki możesz zgarnąć z okazji tego meczu – jest to 5 PLN za każdy strzał na naszą bramkę i 50 PLN za gola San Marino!

1200x628 freebet

Na mecz Polska San Marino w BETFAN jest ciekawa akcja przygotowana. Bukmacher rozda Ci freebety o wartości 5 PLN za każdy strzał. Jak to dokładnie działa?

  • zagraj dowolny typ na mecz Polska – San Marino
  • liczą się kupony SOLO lub AKO
  • stawka to dokładnie 49 PLN
  • kurs minimalny to 2.50
  • kupon musi być rozliczony do końca soboty (09.10.2021 do 23:59)

Za każdy strzał San Marino na naszą bramkę dostaniesz 5 PLN freebetu. Jeżeli SMR strzeli nam znowu gola, to dostaniesz 50 PLN ekstra. Samymi darmowymi zakładami od tego bukmachera dosłownie grasz, jak chcesz, więc warto to mieć na uwadze. Na pewno jest to akcja, jaką warto się zainteresować, bowiem można zwiększyć emocje z oglądania i zgarnąć dodatkowe rzeczy.

Zaloguj się aby dodawać komentarze