5 PLN za gol w meczu Andory z Polską!

robert lewandowski w barwach polski

Spotkanie pomiędzy reprezentacją Andory, a Polską z całą pewnością będzie bardzo interesujące. Podczas niego powinno paść wiele goli, za które Fuksiarz dodatkowo zapłaci. Bukmacher proponuje bowiem 5 PLN za każdą bramkę w tym meczu. Zobacz niżej, jak odebrać bonus i weź udział w całej akcji!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zdobądź 5 PLN za gol w spotkaniu Polaków!

Już w ten piątek reprezentacja Andory zmierzy się z Polską. Nasi rodacy zagrają na wyjeździe, ale dalej są faworytami. Bialo-Czerwoni w końcu mają w składzie m.in. Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik jest obecnie jednym z najlepszych na świecie i może poprowadzić naszych rodaków do baraży. Do tego jednak potrzebne są trzy punkty. W pierwszym meczu Polacy je zdobyli bez problemu, zwyciężając 3:0.

Czy tym razem Polsce również uda się tak gładko wygrać? Fuksiarz uważa, że powinno tak być, bo płaci 5 PLN za każdą bramkę. Jak to dokładnie działa? To właśnie tłumaczymy niżej. Przy okazji pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o Fuksiarzu i zdobądź bonusy od tego bukmachera. Operator jako jedną z akcji promocyjnych ma prawdziwy cashback. W przypadku przegranej możesz dalej obstawiać częścią swoich środków!

baner fuksiarz 5 pln za gol

Co więc trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji od Fuksiarza? To dość proste, wystarczy postępować według podanych przez nas zasad:

  • załóż konto z linku https://zagranie.com/go/fuksiarz
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • dopełnij formalności
  • zaloguj się na konto
  • zagraj kupon przedmeczowy AKO lub SOLO
  • minimalna stawka 50 PLN
  • zakład musi być na mecz Andory z Polską
  • minimalny kurs to 3.50
  • promocja trwa do 12.11.2021 do godziny 20:45

To wszystko, co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej akcji. Za każdy gol dostaniesz 5 PLN bonusu. Następnie w ciągu trzech dni trzeba trzykrotnie obrócić środkami po kursie 1.80 lub większym. To wszystkie zasady, jakie należy spełnić, więc trzeba przyznać, że cała akcja wygląda na bardzo ciekawą. Jeżeli Polacy wygrają np. 3:0, tak jak to było ostatnim razem, to dostaniesz 15 PLN bonusu, którym musisz obrócić.

Zdjęcie: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze