Już dzisiaj czeka nas prawdziwe piłkarskie święto na Euro 2020 – mecz Francji z Niemcami. Trudno jest jednoznacznie wskazać faworyta, bowiem obie drużyny mogą zaskoczyć. W BETFAN z kodem promocyjnym do odebrania są bonusy na to starcie!

W BETFAN z kodem promocyjnym odbierzesz bonusy na Francja vs. Niemcy

Koniec pierwszej kolejki na Euro 2020 to prawdziwy hit. Reprezentacja Francji zagra z Niemcami i niewątpliwie może spodziewać się świetnego widowiska. Trójkolorowi to mocni faworyci do wygrania turnieju, a nasi zachodni sąsiedzi nie błyszczeli w ostatnim czasie. Francuski zespół powinien więc pokazać się ze świetnej strony, ale w samej drużynie nie brakuje konfliktów.

Mówi się o kryzysie na linii Mbappe – Giroud. Zawodnik PSG nie przepada za napastnikiem Chelsea, a w ostatnim czasie bardzo blisko trzyma się Benzemy, który prawdopodobnie zajął miejsce Giroud. Nic w tym dziwnego, w końcu na ogół jest lepszym zawodnikiem, ale swoją wartość będzie musiał dzisiaj potwierdzić.

W BETFAN kod promocyjny da Ci pakiet powitalny i dostęp do bonusów na konkretne mecze!

5 pln betfan baner okazja

BETFAN słynie z niestandardowych działań i oryginalnych akcji, a na dzisiejszy hit podczas Euro 2020 postanowił przygotować coś ciekawego raz jeszcze. Za każdym razem, gdy Szpakowski wypowie słynne “okazja” do zgarnięcia będzie 5 PLN freebetu.

Wszyscy znają sympatię legendy mikrofonu do tego słowa, więc nie zdziwimy się, jeśli przy meczu Francja – Niemcy słowo to padnie więcej niż 10 razy (wówczas każdy otrzyma 50 PLN freebetu).

Zasady są bardzo proste. Należy zagrać kupon (SOLO/AKO) na dowolne zdarzenie ze spotkania Francja vs Niemcy z minimalnym kursem 2.0, który zostanie rozliczony do 15.06 do 23:59. Stawka to dokładnie 49 PLN, o czym warto pamiętać!

Sam freebet można wykorzystać w dowolny sposób, a same środki po wygraniu zostaną przesłane od razu na konto depozytowe, więc wygląda to bardzo dobrze!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN kod promocyjny 1650PLN zapewni Ci też pakiet powitalny, a w nim takie rzeczy, jak:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 50 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze