400zł za zwycięstwo Polski z Estonią w Fortunie

Robert Lewandowski

W czwartek o 20:45 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski podejmie Estonię w meczu barażowym w walce o udział w Euro 2024. Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną dla nowych graczy, która dotyczy tego starcia i w której możesz zgarnąć aż 400 PLN bonusu. Na czym polega ta promocja? Jej szczegóły znajdziesz w tym tekście.

Bonus Fortuna na zwycięstwo Polski z Estonią

400 PLN w punktach FKP za wygraną Polski z Estonią w Fortunie

Nadchodzący mecz Biało-Czerwonych, w którym zagrają oni z Estonią to półfinał miniturnieju barażowego, którego zwycięzca otrzyma prawo udziału w rozgrywanym latem Euro 2024. Polacy po nieudanej kampanii eliminacyjnej muszą pokonać jeszcze dwóch rywali, by móc cieszyć się z awansu na niemiecki turniej. Na początek zmierzą się oni z Estonią, a jeśli uda im się wygrać, zagrają ze zwycięzcą równolegle rozgrywanego pojedynku Walii z Finlandią. Sądzisz, że Polska zdoła wygrać najbliższy mecz i awansuje do finału baraży? Jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i obstawić zwycięstwo Polski z Estonią, a w przypadku wygranej zgarnąć 400 PLN bonusu! Jak? Szczegóły promocji znajdziesz niżej:

  1. Załóż konto z użyciem kodu ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na przynajmniej 30 PLN
  3. Obstaw kupon SOLO zawierający typ na wygraną Polski (rynek 1X2, oferta przedmeczowa)
  4. Stawka zakładu = 2 PLN
  5. Pamiętaj o udzieleniu zgód marketingowych (e-mail albo SMS)
  6. Jeśli Polska wygra, otrzymasz 400 PLN w formie punktów FKP
  7. Powodzenia!

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Szanse na to, że Polska pokona nadchodzącego przeciwnika, są bardzo duże, a ponieważ w Fortunie możesz zgarnąć aż 400 PLN, grając za zaledwie 2 PLN, ryzykujesz niewiele, a do zyskania masz aż 400 PLN na grę! Gorąco zachęcam więc do założenia konta w Fortunie i skorzystania z tej oferty. Taka okazja może się długo nie powtórzyć!

Oto przykładowy kupon biorący udział w promocji:

Przykład kuponu Fortuna Polska - Estonia

Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do warunków promocji, sprawdź je na stronie bukmachera Fortuna lub napisz do nas.

Obrazek w tle: fot. Rafal Oleksiewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze