400 zł za gola Mbappe w meczu z BVB!

Kylian Mbappe podczas meczu

Już w ten wtorek poznamy pierwszego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów! PSG postara się odrobić jednobramkową stratę z Dortmundu, a nowi gracze przy tej okazji mogą zagrać aż o 400 PLN w Betfan! Jeżeli Kylian Mbappe trafi do siatki, to właśnie bonus o takiej wartości zostanie przyznany nowym typerom! Ciekawi zasad i warunków promocji? Zapraszam do ich sprawdzenia w poniższym tekście.

baner Betfan pod gola Mbappe

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta w Betfan, to teraz nadarza się perfekcyjna okazja do jego otwarcia! Wykorzystując nasz kod promocyjny i obstawiając starcie PSG – Borussia Dortmund macie okazję zgarnąć aż 400 PLN bonusu, jeżeli Kylian Mbappe trafi do siatki we wtorkowym hicie! Instrukcja skorzystania z promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon SOLO, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz PSG – Borussia Dortmund (rewanż 1/2 finału Ligi Mistrzów).
  5. Kupon zagraj za dokładnie 2 PLN.
  6. Zagraj drugi kupon za pozostałe 28 PLN na dowolne zdarzenia (SOLO lub AKO).
  7. Jeżeli w rewanżowym meczu 1/2 finału LM Kylian Mbappe strzeli gola, Betfan wypłaci Ci 400 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Opisana wyżej promocja wydaje się znakomitą okazją do założenia konta! Wszak Kylian Mbappe znajduje się w tym sezonie w doskonałej formie i we wszystkich rozgrywkach zdobył już 42 bramki! W samej Lidze Mistrzów Francuz trafiał 8-krotnie, a w pierwszym spotkaniu z Borussią trafił w słupek! Podobnej okazji nie znajdziecie u innych bukmacherów, a zatem zachęcam do skorzystania i życzę powodzenia!

W artykule przedstawione zostały skrócone zasady udziału w promocji. W przypadku wątpliwości sprawdź pełny regulamin, by prawidłowo odebrać bonus od Betfan!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze