400 zł za bramki obu drużyn w derbach Madrytu od Betfan!

Już w najbliższą niedzielę czeka nas prawdziwy szlagier hiszpańskiej piłki, którym będą oczywiście derby Madrytu pomiędzy Realem, a Atletico! Przy okazji tego hitu bukmacher Betfan zaproponował nowym graczom bardzo ciekawą promocję powitalną, w ramach której zgarnąć można aż 400 PLN za bramki obu drużyn we wspomnianym meczu! Wszystkie szczegóły w poniższym tekście.

baner na Real - Atletico, Betfan

Jednym z największych szlagierów klubowej piłki w najbliższy weekend będą derby Madrytu, czyli spotkanie Real – Atletico! Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Betfan, to teraz możecie zarejestrować się i obstawić dowolny zakład na niedzielny hit. Jeśli obie drużyny w tym starciu strzelą gola, otrzymasz aż 400 PLN w ramach tej promocji! Poniżej wszystkie szczegóły:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 40 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Realu Madryt z Atletico Madryt.
  5. Kupon zagraj za wpłacone 40 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w derbach Madrytu oba zespoły strzelą gola, Betfan wypłaci Ci 400 PLN bonusu!

Ostatnie spotkania pomiędzy Realem, a Atletico okazywały się fenomenalnymi widowiskami i dostarczały wielu emocji, oraz bramek! Dość powiedzieć, że w dwóch niedawnych starciach tych drużyn padło w sumie aż 14 goli! Z kolei BTTS, a więc zakład na gole obu ekip sprawdzał się przy okazji 6 poprzednich batalii Los Blancos z Los Coljoneros! Polecam zatem dać sobie szansę na zyskanie 400 PLN bonusu i założyć konto w Betfan zgodnie z powyższą instrukcją!

Pamiętaj, że w tekście przedstawiono skrócony opis promocji. W przypadku gdy masz wątpliwości, co do jej działania, napisz do nas lub zerknij na pełny regulamin akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze