Wiemy, że lubicie bonusy od bukmacherów na powitanie, dlatego też dzisiaj specjalna propozycja dla czytelników Zagranie. Mamy coś, czego nie mają inni. Zapraszamy do lektury!

Nowa oferta powitalna w ForBET ze specjalnym kodem od Zagranie

Jeśli lubicie również zakłady bez ryzyka to ten tekst z pewnością Wam się spodoba. ForBET ma jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku i bardzo ciekawą ofertę. Nic dziwnego, że wielu graczy decyduje się na założenie konta u tego operatora. W dzisiejszym tekście poruszymy kilka ciekawych informacji, o których nie musieliście wiedzieć.

bukmacher bonus powitalny

Po pierwsze, jeśli rejestrujecie się z kodem 1300PLN otrzymujecie dostęp do bonusu od depozytu w wysokości 1250 PLN, zamiast standardowej oferty – 1200 zł.

Po drugie, do podwyższonego bonusu od depozytu na powitanie otrzymujecie możliwość zagrania kuponu bez ryzyka do 50 PLN! Zwrot przysługuje w przypadku porażki tylko za pierwszy kupon zagrany po rejestracji z salda głównego. Kwota 50 zł zostanie zwrócona w postaci bonusu. Warunki obrotu prezentują się następująco: 4-krotny obrót z kursem minimalnym 2.00.

Aby otrzymać zwrot napisz e-mail pod adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login w tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”.

Jak widać, oferta powitalna u bukmachera ForBET robi wrażenie, a rejestrując się z kodem od Zagranie: 1300PLN otrzymujecie dostęp do podwyższonego bonusu od depozytu, a także możliwości zagrania zakładu bez ryzyka!