300 zł za zwycięstwo Fury’ego albo Usyka

Oleksandr Usyk po wygranej walce

Bukmacher Fortuna ma świadomość ogromnego zainteresowania sobotnią walką o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej! Wystosował on zatem dla nowych graczy specjalną promocję, w ramach której obecnie obstawić można zwycięstwo Tysona Fury lub Oleksandra Usyka i za trafiony zakład zgarnąć aż 300 PLN! Ciekawi zasad i reguł takiej promocji? Zapraszam do ich sprawdzenia w poniższym tekście.

baner Fortuna na Usyk - Fury

Jeżeli jesteście kibicami sportów walki, a do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Fortuna, to teraz nadarza się doskonała okazja do rejestracji! Wspomniany operator proponuje bowiem aż 300 PLN bonusu za poprawne wytypowanie walki Usyk – Fury! Jak skorzystać z okazji i zagrać o dodatkowe 3 stówki od Fortuny?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz również przynajmniej jedną zgodę marketingową (SMS lub e-mail), by odebrać możliwie najwyższy bonus.
  4. Jako pierwszy depozyt wpłać na swoje konto minimum 30 PLN.
  5. Postaw pierwszy kupon w historii konta na zwycięstwo Usyka lub Fury na gali w Rhiyadzie (tylko kupny SOLO).
  6. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli trafisz zakład, Fortuna oprócz regularnej wygranej wypłaci Ci również 300 PLN bonusu!

Jeszcze kilka tygodni temu bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta stawiali Brytyjczyka. Z upływem kolejnych dni szanse Tysona Fury zaczęły jednak maleć, a notowania Oleksandra Usyka iść w górę. Obecnie kursy są do siebie bardzo zbliżone, a jeżeli widzicie w tym pojedynku faworyta, to zachęcam do skorzystania z promocji Fortuny i zagrania zakładu na zwycięstwo po kursie 150.00! Powodzenia i samych trafionych kuponów!

W artykule nie przedstawiono pełnego regulaminu promocji, ale jedynie jej skrócony opis. W przypadku niejasności, sprawdź koniecznie regulamin, by poprawnie skorzystać z akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze