300 zł za wytypowanie zwycięzcy walki Fury – Usyk w STS

Tyson Fury po wygranej walce

Już w sobotni wieczór na gali bokserskiej w Arabii Saudyjskiej dojdzie do starcia o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej! Starcie Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem można obstawić w STS w ramach specjalnej promocji, ale więcej na ten temat przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia, jak zgarnąć 300 PLN po obstawieniu starcia Fury – Usyk w STS!

Baner STS na Fury - Usyk

Jeżeli jesteście kibicami boksu, to na pewno wyczekujecie już sobotniej gali w Rhyiadzie i starcia Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem! STS przy okazji tego pojedynku zaoferował nowym graczom specjalną promocję – w jej ramach możecie wytypować zwycięzcę tego starcia, a za trafiony zakład zgarniecie aż 300 PLN bonusu! Instrukcja skorzystania z takiej oferty znajduje się pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę walki Fury – Usyk.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Jeszcze kilka tygodni temu bukmacherzy znacznie większe szanse dawali Tysonowi Fury, jednak na obecny moment kursy są szalenie wyrównane, a to świadczy o tym, że STS i inni operatorzy nie widzą w tej walce wyraźnego faworyta. Jeżeli Wy takiego dostrzegacie, to zdecydowanie warto skorzystać z opisanej promocji w STS i powalczyć o 300 PLN bonusu za trafne obstawienie tego starcia. Polecam skorzystać i życzę powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze