300 zł za wytypowanie zwycięzcy Ligi Europy od STS

Piłkarze Bayeru po wygraniu ligi

Już w tę środę dojdzie do wielkiego finału Ligi Europy! W nim Bayer Leverkusen zmierzy się z Atalantą, a specjalną promocję przy okazji tego spotkania zaoferował nowym graczom STS! U tego bukmachera zgarnąć możecie aż 300 PLN bonusu za wytypowanie zwycięzcy finału Ligi Europy! Ciekawi zasad i reguł takiej promocji? Wszystko opisane zostało poniżej.

STS bonus 300 PLN za wytypowanie zwycięzcy LE

Jeżeli jesteście nowi w świecie bukmacherki i do tej pory nie korzystaliście z usług STS, to teraz nadarza się doskonała okazja do założenia tam konta! Po dokonaniu rejestracji z naszym kodem będziecie bowiem w stanie obstawić zwycięzcę finału Ligi Europy i zgarnąć 300 PLN bonusu za poprawny zakład! Wszystkie informacje na temat takiej promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę meczu Bayer Leverkusen – Atalanta
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Faworytami przed wielkim finałem Ligi Europy są zawodnicy Bayeru, którzy w tym sezonie piszą niesłychaną historię i wciąż pozostają niepokonani we wszystkich rozgrywkach! Z drugiej strony Atalanta w drodze do decydującego starcia pokonała między innymi Liverpool. Niezależnie od tego, na kogo postawicie, warto uczynić to w ramach promocji od STS i dać sobie szansę na zdobycie aż 300 PLN w bonusie!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze