300 zł za wytypowanie drużyny z golem w meczu Osasuna – Real Madryt

Bonus 300 PLN za gola w meczu Osasuna - Real Madryt

W sobotnie popołudnie nie zabraknie emocji w hiszpańskiej La Liga. Na boisku zobaczymy między innymi aktualnego lidera tabeli, który będzie gościł w Pampelunie. Gospodarze tego pojedynku radzą sobie w ostatnich tygodniach naprawdę nieźle, o czym świadczą ich ostatnie starcia ligowe. A z okazji tego meczu STS przygotował specjalną akcję promocyjną. O co w niej chodzi? Poniżej znajdziesz opis i instrukcję skorzystania z akcji.

Bonus 300 PLN za poprawny typ na drużynę z golem w meczu Osasuna – Real Madryt od STS!

Bez wątpienia faworytem do zwycięstwa są goście, którzy w tym sezonie przegrali tylko jeden ligowy mecz. Podopieczni Carlo Ancelottiego są w naprawdę niezłej dyspozycji. Ponadto wygrali 4 z 5 ostatnich meczów bezpośrednich i wydaje się, że w sobotę powinno być podobnie. Bardzo więc możliwe, że Królewscy w sobotę zdobędą przynajmniej jednego gola. A jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, to jest to świetna okazja na dodatkowy bonus. Mianowicie jeśli przejdziesz przez rejestrację z kodem promocyjnym i spełnisz wymogi operatora, to możesz liczyć na dodatek w wysokości 300 PLN. Co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO lub AKO z typem na gola jednej z drużyn w starciu Osasuna – Real Madryt
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  6. W przypadku wygranego kuponu otrzymasz dodatkowe 300 PLN bonusu!
Kupon STS na mecz Realu z Osasuną

Powyżej zaprezentowaliśmy przykładowy kupon, dzięki któremu możesz otrzymać dodatkowe 300 PLN. Żeby tak się stało musisz spełnić wymogi, a zakład musi być rozliczony jako wygrany!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze