300 zł za wytypowanie drużyny z golem w meczu Manchester City – Manchester United

Niedzielne derby Manchesteru wzbudzają mnóstwo emocji wśród kibiców. Jest to również doskonała okazja do założenia konta u kilku bukmacherów, którzy przy okazji tego hitu wystosowali specjalne promocje dla nowych graczy! Dobrym przykładem jest tutaj STS, u którego można zgarnąć aż 300 PLN za wytypowanie drużyny z golem we wspomnianym meczu. Wszystkie informacje na temat takiej promocji w poniższym tekście.

baner STS pod City - United

Przy okazji derbów Manchesteru, najpopularniejszy bukmacher w kraju zaproponował nowym graczom specjalną promocję! Biorąc w niej udział, możecie wytypować zespół, który zdobędzie gola w meczu i za trafiony zakład zgarnąć aż 300 PLN bonusu! Wszystkie zasady wspomnianej promocji poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na bramkę Manchesteru City lub Manchesteru United (kupony SOLO i AKO).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Najpewniej 90% typerów zagra zakład w stronę trafienia Manchesteru City i nic w tym dziwnego! Obywatele są w doskonałej formie i wciąż grają o mistrzostwo Anglii, a w środku tygodnia zdemolowali Luton, wygrywając w Pucharze Anglii aż 6:2! Ostatecznie jednak, promocja obejmuje również zakłady na gola United, a decyzja odnośnie postawionego typu należy tylko i wyłącznie do Was. Mi pozostało życzyć powodzenia i samych wygranych kuponów!

W tekście przedstawiono skrócony opis promocji, a nie pełny regulamin. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji, wejdź na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, by w poprawny sposób skorzystać z bonusu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze