300 zł za wytypowanie drużyny z golem w meczu Bilbao – Barcelona

Bonus STS na mecz Bilbao - Barcelona

Ostatnie niedzielne spotkanie w hiszpańskiej La Liga zapowiada się naprawdę emocjonująco. W końcu naprzeciw siebie staną drużyny ze ścisłej czołówki ligowej tabeli. Kursy bukmacherskie na to starcie są niezwykle równe i tak naprawdę pojedynek ten mogą wygrać zarówno gospodarze, jak i goście. A z okazji tego hitowego starcia, STS przygotował akcję promocyjną dla nowych graczy. Poniżej znajdziesz jej szczegóły.

Baner STS na mecz Bilbao - FC Barcelona

Bonus 300 PLN za wskazanie drużyny z golem w meczu Athletic Bilbao – Barcelona od STS!

Bilbao w tym sezonie jest praktycznie nie do przejścia przed własną publicznością. Nie przegrali ani jednego meczu od końcówki sierpnia zeszłego roku, kontynuując świetną passę do dziś. Barcelona natomiast złapała wiatr w żagle i po gorszym okresie nie ma już śladu. Dlatego można spodziewać się wielkiego meczu i przynajmniej kilku goli. A jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, a chciałbyś ten mecz obstawić, to teraz jest do tego świetna okazja. Mianowicie na każdego, kto spełni wymogi i przejdzie przez rejestrację z kodem promocyjnym czeka kurs 150 za wskazanie drużyny z golem w tym starciu. Za wygrany zakład otrzymasz dokładnie 300 PLN. A jak wyglądają warunki promocji? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Obstaw premierowy zakład SOLO lub AKO z zakładem na gola jednej z drużyn w meczu Athletic Bilbao – FC Barcelona
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli wygrasz kupon, to otrzymasz bonus o wartości 300 PLN!

Powyżej możesz przeczytać skrócony opis promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie jej warunków, zajrzyj na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze