300 zł za wygranego seta przez Igę Swiątek w finale Roland Garros

Iga Świątek podczas meczu

Już w dzisiaj, a więc w sobotę Iga Świątek powalczy o kolejny tytuł w swojej karierze! Najlepsza tenisistka świata w finale Ronald Garros zagra z Jasmine Paolini, a bukmacher Betfan przy okazji tego starcia zaoferował specjalną promocję! Jeżeli jesteście ciekawi, jak zgarnąć 300 PLN bonusu za wygranego przez Igę seta, to zapraszam serdecznie do lektury.

baner Betfan na Świątek - Paolini

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta u bukmachera Betfan, to teraz jest doskonała okazja do zmiany decyzji! Za rejestrację u tego bukmachera możecie otrzymać bowiem aż 300 PLN! Taka nagroda została przeznaczona dla nowych graczy, jeżeli Iga Świątek w sobotę wygra chociaż seta w finale Ronald Garros! Jak dokładnie skorzystać z takowej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację z linku https://zagranie.com/goto/betfan/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Podczas zakładania konta koniecznie wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO lub AKO za wpłacone 30 PLN zawierający dowolne zdarzenie na mecz Świątek – Paolini (kurs minimum 2.00).
  5. Jeśli spełnisz powyższe warunki, a Iga Świętek wygra chociaż 1 seta, otrzymasz 300 PLN bonusu od Betfan!

Iga Świątek podczas trwającego turnieju Ronald Garros idzie jak burza i ogrywa kolejne rywalki w szalonym wręcz tempie. Jeżeli nie macie jeszcze konta w Betfan, to warto skorzystać z przedstawionej wyżej promocji. Życzę zatem powodzenia i trzymam kciuki za same trafione kupony!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze