300 zł za wygraną Realu Madryt z Rayo w Fortunie

Real Madryt - Vallecano bonus

W niedzielny wieczór do walki o kolejne punkty w hiszpańskiej La Liga ruszy aktualny lider tabeli – Real Madryt, którego przeciwnikiem będzie 7. drużyna aktualnej tabeli – Vallecano. Oczywiście nie powinno dziwić, że faworytem bukmacherów są gospodarze, którzy w tym roku radzą sobie naprawdę nieźle. A z okazji tego pojedynku Fortuna przygotowała specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Poniżej znajdziesz szczegóły promocji!

Bonus Fortuna na wygraną Realu

Bonus 300 PLN za zwycięstwo Realu z Rayo od Fortuny!

Nadchodzące spotkanie pomiędzy Realem a Rayo zapowiada się naprawdę interesująco. W końcu na placu boju zobaczymy lidera i 7. drużynę tabeli. Warto zaznaczyć, że Vallecano wygrało 2 z 5 ostatnich spotkań bezpośrednich, natomiast Real wygrywał trzykrotnie. Tym razem jednak wydaje się, że Królewscy nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem, bowiem są w wyśmienitej formie. Z okazji tego starcia Fortuna stworzyła ciekawą opcję dla nowych użytkowników. Mianowicie po założeniu konta z kodem promocyjnym i spełnieniu kilku wymogów możesz liczyć nawet na 300 PLN bonusu. Co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na mecz Real – Vallecano
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 30 PLN
  3. Postaw zakład SOLO na wygraną Realu Madryt z Vallecano z oferty klasycznej
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  5. Jeśli zaznaczysz jedną z dwóch zgód marketingowych (SMS lub e-mail), a Real zwycięży, to otrzymasz 200 PLN bonusu
  6. W przypadku gdy wyrazisz zgodę na obie zgody marketingowe (SMS i e-mail), to w przypadku wygranej Królewskich otrzymasz 300 PLN bonusu!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze