300 zł za wygraną Arsenalu z FC Porto (12.03.2024)

Piłkarze Arsenalu po zdobyciu gola

We wtorek odbędą się 2 rewanżowe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, a bukmacher Superbet między innymi za zwycięstwo Arsenalu z FC Porto zaproponował nowym graczom aż 300 PLN bonusu! Jeżeli zatem chcielibyście skorzystać z takiej akcji promocyjnej, zerknijcie koniecznie na jej szczegóły i zasady zawarte w poniższym artykule!

baner Superbet Barcelona - Napoli 11.03

Rywalizacja Arsenalu z Porto zapowiada się bardzo ciekawie i mający tego świadomość bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom możliwość skorzystania ze specjalnej promocji! Teraz zakładając tam konto z naszym kodem promocyjnym zyskać można aż 300 PLN bonusu za zwycięstwo Kanonierów! Jak dokładnie skorzystać z takiej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na zwycięstwo Arsenalu z FC Porto.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji
  9. Bonus należy obrócić na kuponie SOLO z kursem min. 1.91 lub na kuponie AKO z kursem ogólnym min 1.91 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40!

Pierwsze spotkanie tych drużyn dość niespodziewanie zakończyło się zwycięstwem Porto 1:0 po golu w doliczonym czasie gry. Tym jednak razem Arsenal stawiany jest w roli zdecydowanego faworyta – Kanonierzy prócz wspomnianej porażki w Portugalii kroczą bowiem od zwycięstwa do zwycięstwa, a w miniony weekend awansowali na pozycję lidera Premier League! Chyba warto dać sobie zatem szansę na wygranie aż 300 PLN w bonusie i zagrać zwycięstwo Arsenalu we wtorkowym spotkaniu!

kupon Arsenal - Porto pod zasilacz

W artykule przedstawiono skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do jej działania, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze