300 zł za mistrzostwo Niemiec Borussii Dortmund albo Bayernu Monachium

Bonus za wskazanie mistrza NIemiec od Fortuny

Bonus 300 PLN za wskazanie zwycięzcy Bundesligi od Fortuny!

Najlepsza aplikacja na rynku polskich zakładów bukmacherskich

Zarejestruj się w Fortunie z linku

  1.  Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE oraz udziel zgody na komunikację
  2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na zdobycie mistrzostwa Niemiec przez Borussię Dortmund albo Bayern Monachium z oferty przedmeczowej
  4. Stawka zakładu to minimum 2 PLN
  5. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych każdy otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!
  6. Środki bonusowe należy obrócić jednokrotnie, bez kursu minimalnego

Bundesliga wchodzi w decydującą fazę. Przed nami ostatnia kolejka sezonu 2022/2023, która zadecyduje o tym, kto będzie świętował mistrzostwo. Na placu boju pozostał Bayern Monachium i Borussia Dortmund. W lepszej sytuacji są piłkarze BVB, którzy przy zwycięstwie z Mainz wygrają ligę. Z tej okazji Fortuna przygotowała specjalną ofertę dla nowych graczy. Jeśli chciałbyś poznać jej szczegóły, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Bez wątpienia sobota będzie stała pod znakiem Bundesligi. W końcu czeka nas aż 9 meczów, które rozpoczną się o tej samej godzinie. Bayern zmierzy się z FC Koln, natomiast Borussia – z wspomnianym już Mainz. Na ten moment podopieczni Edina Terzicia mają 2 oczka przewagi i wygrana gwarantuje im 1. miejsce w tabeli. A jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie, to warto rozważyć opcję przygotowaną z okazji tego spotkania, bowiem na nowych użytkowników czeka bonus o wartości 300 PLN. A jak to konkretnie wygląda? Oto instrukcja:

300 PLN za wskazanie mistrza Niemiec w Fortunie
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze