300 zł za min. 5 asów Hurkacza z Miedwiediewem

Hubert Hurkacz podczas meczu

W kolejnej rundzie Australian Open najlepszy polski tenisista, a więc Hubert Hurkacz zmierzy się z Daniłem Miedwiediewem. Przy okazji tego meczu bukmacher Betfan zaproponował nowym graczom specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest aż 300 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły na temat takiej promocji odnajdziecie w poniższym tekście.

baner na Hurkacz - Miedwiediew

Jeżeli jesteście kibicami polskiego tenisa, a do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Betfan, to teraz jest idealny moment, by to zmienić! Przy okazji meczu Hurkacz – Miedwiediew, operator ten zaproponował nowym graczom aż 300 PLN bonusu, a żeby je otrzymać, polski tenisista musi zaliczyć w tym meczu minimum 5 asów serwisowych! Wszystkie zasady i warunki promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ lub typy na mecz lub mecze Australian Open.
  5. Kupon zagraj za wpłacone 30 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli Hurkacz w meczu z Miedwiediewem popisze się minimum 5 asami, Betfan wypłaci Ci 300 PLN bonusu!

Hubert Hurkacz znany jest z doskonałego serwisu, którym imponował już na dotychczasowych meczach turnieju. Polski tenisista we wszystkich 4 meczach imprezy pokrywał linię minimum 5 asów serwisowych i wydaje się, że także w najbliższej rywalizacji jest na to spora szansa! Polecam zatem założyć konto w Betfan i dać sobie szansę na wygranie dodatkowych 300 PLN w bonusie!

Pamiętaj, że powyżej przedstawiony opis promocji jest skrótem pełnego regulaminu. Jeżeli masz wątpliwości co do warunków promocji, odwiedź stronę bukmachera lub skontaktuj się z naszą redakcją!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze