300 zł za min. 1 celny strzał Erlinga Haaland w półfinale Ligi Mistrzów

Real Madryt - Manchester City

Chcesz zgarnąć 300 PLN za celny strzał Haalanda? To zerknij na promocję od Fortuny, ponieważ ten operator przygotował interesującą opcję. Gracze mogą obstawić zakład z wysokim kursem i zwiększyć swoje emocje z oglądania!

300 PLN za celny strzał Erlinga Haalanda

Chcesz wiedzieć, jak zgarnąć 300 PLN za strzał Haalanda? To sprawdź tę instrukcję:

  1. Załóż konto od 14.05 godziny 17:00 do 17.05.2023 do godziny 21:00: https://zagranie.com/goto/fortuna/?profile=Offers&subprofile=promo1
  2. Zaznacz zgody marketingowe
  3. Dokonaj depozytu na min. 30 PLN
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na min. 1 celny strzał Erlinga Haalanda w meczu z Realem Madryt z oferty przedmeczowej
  5. Zrób to za min. 2 PLN
  6. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP, a za zgody marketingowe kolejne 100 PLN
  7. Przed wypłata należy co najmniej jednokrotnie obrócić bonusem w dowolny sposób

W środę, 17 maja odbędzie się rewanżowe spotkanie między Manchesterem City i Realem Madryt. W pierwszym meczu, który odbył się na stadionie Santiago Bernabeu, obie ekipy zremisowały 1:1. Teraz gdy zbliża się rewanż w Manchesterze, miejscowe City jest w lepszej sytuacji. Bukmacherzy uważają podopiecznych Guardioli za faworytów, a standardowy kurs na ich zwycięstwo wynosi około 1.60, podczas gdy dla Realu Madryt jest to 4.80. Na pewno przewagą gry na własnym stadionie i Erling Haaland sprawiają, że Obywatele mają ogromne szanse na znalezienie się w finale.

W pierwszym meczu Manchester City miał więcej posiadania piłki, ale to Real Madryt stworzył sobie więcej okazji do strzelenia bramki. Rywalizacja między tymi drużynami była bardzo interesująca i spodziewamy się, że tak samo będzie w rewanżu. Czy Haaland odda celny strzał? Fortuna daje nam za to 300 PLN!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze