300 zł za gola w meczu Borussia Dortmund vs PSG

Piłkarze PSG

W środę wieczorem w Dortmundzie ekipa Borussii zagra z PSG w półfinale Ligi Mistrzów. Przy okazji tego starcia BETFAN zorganizował promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 300 PLN. Jak powalczyć o tak duży darmowy zakład? Warunki promocji dostępne są w poniższym artykule. Życzę miłej lektury i powodzenia!

300 PLN freebetu za gola w meczu Borussia Dortmund – PSG od BETFAN!

Rozgrywany w środowy wieczór półfinałowy mecz LM pomiędzy Borussią Dortmund oraz PSG to kolejna już w tym sezonie rywalizacja tych ekip. Jedni i drudzy mieli okazję grać ze sobą w fazie grupowej i wówczas w Dortmundzie padł remis, zaś w stolicy Francji gospodarze wygrali 2-0. W obu meczach bramek nie brakowało, więc podobnego scenariusza należy oczekiwać także tym razem. Jeśli nie masz jeszcze konta w BETFAN możesz zgarnąć aż 300 PLN freebetu za to, że w pierwszej odsłonie półfinałowego dwumeczu pomiędzy BVB a PSG padnie choć jeden gol. Jak powalczyć o taką kasę? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Zrób depozyt na dokładnie 30 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO z dowolnym zakładem na mecz Borussia – PSG
  4. Kupon musi mieć kurs łączny minimum 2,00 i zostać rozliczony do 01.05.2024 g. 23:59
  5. Stawka zakładu musi wynieść 30 PLN
  6. Jeśli we wspomnianym meczu padnie minimum jeden gol, otrzymasz 300 PLN freebetu
  7. Freebet zostanie przyznany bez względu na powodzenie obstawianego kuponu

Masz wątpliwości lub chcesz poznać dokładne warunki promocji? Przeczytaj jej regulamin ze strony BETFAN.

Borussia - PSG BETFAN 300 PLN

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ możesz zgarnąć tutaj aż 300 PLN w formie darmowego zakładu, jeśli padnie w tym meczu choć jeden gol. Oba zespoły prezentują bardzo wysoki poziom i potrafią grać skutecznie pod bramką rywala, dlatego szanse na to, że którakolwiek z ekip trafi do siatki, są ogromne! Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta w BETFAN, zrób to teraz z naszym kodem i zagraj o trzy stówy freebetu. Powodzenia!

Przykład kuponu biorącego udział w akcji:

Przykładowy kupon promocja Borussia - PSG w BETFAN

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze