300 zł za gola Realu Madryt z RB Lipsk w Fortunie

RB Lipsk - Real Madryt

We wtorek wieczorem na Lipsku odbędzie się mecz miejscowego RB z Realem Madryt w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przy okazji tego starcia Fortuna przygotowała specjalną promocję, w której do wygrania masz aż 300 PLN w punktach na grę. Co trzeba zrobić, by je zgarnąć? Sprawdź to, czytając poniższy artykuł.

300 PLN za bramkę Realu Fortuna

300 PLN w punktach FKP za bramkę Realu Madryt w meczu z RB Lipsk od Fortuny

Wtorkowy mecz RB Lipsk z Realem to jeden z dwóch rozgrywanych tego dnia starć 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Królewscy są wyraźnymi faworytami w tej parze, więc z pewnością będą próbowali uzyskać zaliczkę już w pierwszym meczu, by w rozgrywanym na własnym obiekcie rewanżu mieć spokojniejszą sytuację. Należy więc spodziewać się w tym meczu bardzo aktywnej formacji ataku Realu, która będzie dążyła do zdobycia gola. Jeśli sądzisz, że Los Blancos dopną swego i minimum jeden raz pokonają bramkarza rywali, a nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz obstawić taki zakład i powalczyć o 300 PLN w bonusie! Jak to zrobić? Sprawdź:

  1. Załóż konto z naszym kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 30 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO za przynajmniej 2 PLN, na którym znajdzie się typ „Liczba goli Realu: powyżej 0,5” z oferty przedmeczowej
  4. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz zwykłą wygraną z kuponu, a dodatkowo 300 PLN w formie punktów FKP
  5. Pamiętaj o udzieleniu zgód marketingowych!
  6. Powodzenia!
bonus 300 PLN za gola Realu Fortuna

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, to opisana wyżej promocja jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ szanse na to, że Real zdobędzie minimum jednego gola, są niezwykle wysokie, a takie zdarzenie nierzadko określa się mianem „pewniaka”. Warto zatem założyć konto w Fortunie i obstawić bramkę Realu, ponieważ czeka na Ciebie aż 300 PLN bonusu!

Jeżeli masz wątpliwości, jeśli chodzi o warunki udziału w promocji, napisz do nas lub odwiedź stronę internetową Fortuny, by uzyskać dokładne szczegóły akcji.

Obrazek w tle: fot. Cordon Press/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze