300 zł za gola Legii Warszawa w meczu z Molde w Superbet

Artur Jędrzejczyk, Rafał Augustyniak

W czwartek rozegrany zostanie rewanżowy mecz 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, w którym zagrają ze sobą Legia Warszawa oraz norweskie Molde. Specjalnie na ten mecz bukmacher Superbet przygotował promocję, w myśl której możesz zgarnąć aż 300 PLN bonusu. Jak zawalczyć o taką kasę? Sprawdź to w poniższym tekście.

Superbet promocja Legia - Molde

300 PLN za trafiony typ na bramkę Legii z Molde od Superbet!

Rewanżowy mecz Legii z Molde zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wojskowi mają jeszcze szansę na awans do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, lecz czeka ich niełatwe zadanie, ponieważ przed tygodniem ulegli w Norwegii 2-3 i teraz muszą odrabiać straty. Jeśli jednak sądzisz, że Legia podejmie walkę i zdobędzie w rewanżu minimum jednego gola, a nie masz jeszcze konta w Superbet, skorzystaj ze specjalnej promocji od Superbet i zagraj o 300 PLN bonusu. Jak? Oto szczegóły oferty:

 1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
 2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
 3. Obstaw kupon SOLO zawierający jeden z dwóch niżej podanych typów
  • Legia strzeli gola: TAK
  • Legia powyżej 0,5 gola
 4. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
 5. Jeśli Legii uda się zdobyć gola, otrzymasz 300 PLN bonusu do wykorzystania
 6. Powodzenia!

Wyżej opisana promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że Legia zdoła strzelić gola są bardzo duże. Jedni i drudzy prezentują ofensywny futbol i lepiej prezentują się w ataku, aniżeli w obronie, co zwiastuje nam kolejne ciekawe widowisko. Wojskowi muszą tutaj zaatakować, by powalczyć o awans, więc zdecydowanie warto obstawić ich gola, zwłaszcza że w przypadku Superbet kurs promocyjny wynosi aż 150,00. Zachęcam zatem do skorzystania z promocji i walki o 300 PLN bonusu.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie powyższej promocji, napisz do nas lub sprawdź pełen regulamin akcji na stornie internetowej Superbet.

Obrazek w tle: fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze