300 zł za gola Chorwacji z Albanią w Fortunie

Matteo Kovacić podczas meczu

Pierwszym środowym spotkaniem fazy grupowej Euro 2024 będzie rywalizacja Chorwacji z Albanią, która to zapowiada się naprawdę świetnie! Tym bardziej, że obecnie w Fortunie skorzystać można ze specjalnej oferty powitalnej i zgarnąć 300 PLN bonusu za bramkę faworytów tego starcia! Wszystkie zasady i reguły takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście.

baner na Chorwacja - Albania, Fortuna

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji założyć konta u bukmachera Fortuna, to przy okazji starcia Chorwatów z Albańczykami warto zmienić ten stan rzeczy! Wykorzystując nasz kod promocyjny Fortuna będziecie w stanie zagrać zakład na gola Chorwatów i za trafienie takiego kuponu zdobyć aż 300 PLN bonusu! Instrukcja skorzystania z oferty poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna z tego linku -> https://zagranie.com/goto/fortuna/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz również zgody marketingowe (SMS i e-mail), by odebrać możliwie najwyższy bonus.
  4. Jako pierwszy depozyt wpłać na swoje konto minimum 30 PLN.
  5. Postaw pierwszy kupon w historii konta na bramkę Chorwacji z Albanią (tylko kupony SOLO).
  6. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli trafisz zakład, Fortuna oprócz regularnej wygranej wypłaci Ci również 300 PLN bonusu!

Chorwaci w pierwszym starciu Euro 2024 zdecydowanie rozczarowali i wyraźnie przegrali z Hiszpanią 0:3. Tym jednak razem rywal będzie ze znacznie niższej półki, bowiem Albania poległa z Italią 1:2 i jest postrzegana jako najsłabsza ekipa w grupie B. Wydaje się, że bramka Chorwatów jest “pewniakiem”, a promocja z bonusem 300 PLN za trafienie tej ekipy jest znakomitą okazją do założenia konta! Polecam również sprawdzić nasze typy na Euro 2024 i życzę powodzenia!

Analizę i typy na Chorwacja – Albania znajdziesz już na Zagraniu!

Typerze! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewny co do działania promocji, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze