300 zł za bramkę Realu Madryt albo Manchesteru City w Lidze Mistrzów

Rodrygo

We wtorek wieczorem dojdzie do pierwszej odsłony ćwierćfinałowego dwumeczu w Lidze Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City. Mecz ten będzie bardzo emocjonujący, a specjalnie z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował ofertę dla nowych graczy, dzięki której możesz zgarnąć 300 PLN bonusu. Na czym polega ta promocja? Sprawdź to w poniższym artykule.

Real Madryt - Manchester City banner Fortuna

Bonus 300 PLN za trafiony typ na gola Realu lub City w Fortunie!

Wtorkowy mecz Realu Madryt z Manchesterem City zapowiada się niezwykle interesująco. Oba zespoły przed startem rozgrywek były w gronie głównych faworytów do tryumfu, dlatego czek nas mecz na najwyższym poziomie! Jeśli masz swój typ na to, która z ekip zdoła trafić do siatki rywala, a nie założyłeś jeszcze konta w Fortunie, możesz zagrać o 300 PLN bonusu, korzystając ze specjalnej oferty powitalnej!Oto jej szczegóły:

  1. Zarejestruj się z użyciem kodu ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt na minimum 30 PLN
  3. Zaakceptuj zgody marketingowe (SMS i/lub e-mail)
  4. Zagra singla za 2 PLN, na którym znajdzie się typ na powyżej 0,5 gola Realu lub powyżej 0,5 gola Manchesteru City w ich nadchodzącym meczu Ligi Mistrzów
  5. Jeśli obstawiony przez Ciebie zakład okaże się trafny, otrzymasz 300 PLN w punktach FKP

Sprawdź pełen regulamin promocji w przypadku wątpliwości.

Real - City banner Fortuna

Powyższa oferta jest niezwykle atrakcyjna, bo szanse na to, że jedni lub drudzy zdobędą minimum jednego gola, należy ocenić bardzo wysoko. Są to ekipy o bardzo dużym ofensywnym potencjale, które na ogół z łatwością znajdują drogę do siatki. Gorąco zachęcam więc do skorzystania z promocji i walki o 300 PLN na dalszą grę. Powodzenia!

Oto przykładowy kupon biorący udział w promocji:

Kupon przykład Fortuna Real Madryt - Manchester City

Obrazek w tle: fot. Federico Titone/SOPA Images/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze