300 zł za bramkę Barcelony z Granadą od STS!

Gundogan z piłką przy nodze

W niedzielny wieczór FC Barcelona stanie przed kolejnym ligowym wyzwaniem, a mianowicie przed domową rywalizacją z Granadą! Przy okazji tego starcia bukmacher STS zaproponował nowym graczom aż 300 PLN bonusu za zaledwie jedno trafienie Dumy Katalonii! Wszystkie zasady i szczegóły takiej akcji promocyjnej w poniższym tekście.

baner na Barcelona - Granada STS

FC Barcelona w niedzielnym meczu ligowym zagra z Granadą i będzie zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Jeżeli macie ochotę zgarnąć aż 300 PLN w bonusie, to wystarczy obecnie założyć konto u bukmachera STS i następnie trafić zakład na bramkę Dumy Katalonii! Poniżej więcej informacji na ten temat:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na gola Barcelony z Granadą.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

FC Barcelona oczywiście przeżywa trudny okres i jest daleko od swojej najlepszej formy, jednak starcie z Granadą teoretycznie powinna wygrać! Jest to rywal ze strefy spadkowej, a na własnym obiekcie mimo wszystko Barca strzela dość regularnie. Zachęcam zatem do skorzystania z promocji od STS i życzę samych trafionych zakładów!

W artykule przedstawiono skrócony opis promocji, a nie pełny regulamin. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji, zajrzyj na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze