300 zł za Ancelottiego żującego gumę z RB Lipsk

Carlo Ancelotti

W najbliższy wtorek odbędzie się mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy RB Lipsk a Realem Madryt. Przy okazji tego starcia bukmacher BETFAN zorganizował niezwykle ciekawą, ale i zabawną promocję, w której możesz zgarnąć aż 300 PLN freebetu, jeśli Carlo Ancelotti będzie żuł gumę podczas transmisji w telewizji. Co trzeba zrobić, by skorzystać z takiej promocji? Sprawdź to, czytając poniższy tekst.

BETFAN promocja Ancelotti banner

Freebet 300 w BETFAN za uchwycenie przez telewizję C. Ancelottiego żującego gumę w meczu RB Lipsk!

Nachodzący mecz RB Lipsk z Realem Madryt będzie jednym z dwóch starć, które rozpoczną zmagania w 1/8 finale Ligi Mistrzów. Faworytami tej rywalizacji na papierze są goście, tym bardziej że ich celem jest wygranie całej Champions League, na co, zdaniem bukmacherów, mają oni spore szanse. Operator BETFAN przygotował jednak specjalną promocję dla nowych graczy dotyczącą pobocznego zdarzenia związanego ze wspomnianym meczem. Trener Królewskich, Carlo Ancelotti jest znany nie tylko ze świetnego warsztatu trenerskiego, ale i charakterystycznej mimiki twarzy oraz nawyku żucia gumy podczas meczów. Teraz możesz otrzymasz aż 300 PLN freebetu w BETFAN, jeśli kamera TV ukaże włoskiego trenera żującego gumę! Jak wziąć udział w tej promocji? Sprawdź:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na dokładnie 30 PLN
  3. Obstaw kupon SOLO lub AKO zawierający dowolne zdarzenie z meczu RB Lipsk – Real Madryt
  4. Stawka kuponu = dokładnie 30 PLN
  5. Minimalny kurs kuponu to 2,00
  6. Kupon biorący udział w promocji musi zostać rozliczony do 14.02, g. 23:59
  7. Jeśli telewizja pokaże Carlo Ancelottiego żującego gumę, otrzymasz 300 PLN w formie darmowego zakładu!
  8. Darmowy zakład otrzymasz niezależnie od powodzenia Twojego kuponu!
BETFAN promocja Ancelotti mały banner

Nie masz jeszcze konta w BETFAN? Załóż je już teraz z naszym kodem i skorzystaj z opisanej wyżej promocji! Jeżeli masz swój typ na mecz Lipska z Realem, możesz go obstawić, a przy okazji otrzymać aż 300 PLN freebetu, jeśli Carlo Ancelotti będzie żuł gumę podczas transmisji nadchodzącego starcia. Każdy, kto śledzi na bieżąco mecze Realu, wie, że trener Królewskich niezwykle często sięga po gumę podczas meczów, więc szanse na uzyskanie takiego freebetu są spore. Życzę powodzenia!

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności co do warunków promocji napisz do nas, lub wejdź na stronę bukmachera BETFAN, by poznać dokładne szczegóły tej oferty.

Obrazek w tle: fot. Cordon Press/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze