300 zł, jeśli Szymon Marciniak pokaże kartkę w meczu Atletico – Inter

Marciniak Kartka promocja BETFAN Atletico Inter

W środowy wieczór w Lidze Mistrzów odbędzie się starcie Atletico Madryt z Interem w ramach 1/8 finału tych rozgrywek. Bukmacher BETFAN przy okazji tego starcia zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, w której do wygrania jest 300 PLN freebetu. Jakie są warunki tej oferty i jak zawalczyć o taki darmowy zakład? Sprawdź to, czytając poniższy tekst.

300 PLN freebetu za kartkę od Szymona Marciniaka w BETFAN!

Środowy mecz pomiędzy Atletico a Interem będzie niezwykle emocjonujący. Sprawa awansu jest jeszcze otwarta, ponieważ Inter przed własną publicznością pokonał Madrytczyków zaledwie jedną bramką różnicy, więc na Stadio Metropolitano będzie musiał postarać się o obronienie tej przewagi. Atletico, które wspierane będzie żywiołowym dopingiem swoich kibiców ma zatem spore szanse na odwrócenie losów rywalizacji. W tym meczu należy nastawić się na sporą ilość walki, która powinna poskutkować żółtymi kartkami. Tak się składa, że arbitrem tego pojedynku będzie Szymon Marciniak, który jest znany ze swojej stanowczości i nie boi się pokazywania kartek w ważnych meczach. Jeśli nie masz konta w BETFAN, możesz otrzymać 300 PLN freebetu za to, że polski arbiter pokaże minimum jedną kartkę w najbliższym meczu! Oto szczegóły promocji:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Zrób depozyt na dokładnie 35 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający zdarzenie z meczu Inter – Atletico
  4. Stawka kuponu musi wynieść 35 PLN
  5. Kurs minimalny kuponu to minimum 2,00 i musi on zostać rozliczony do 13 marca 2024 g. 23:59
  6. Jeśli Szymon Marciniak pokażę żółtą lub czerwoną kartę we wspomnianym meczu, otrzymasz 300 PLN freebetu
  7. Powodzenia!
BETFAN promocja na Atletico - Inter 13.03

Nadchodzący mecz zapowiada się bardzo wyrównanie i powinno być w nim sporo walki oraz emocji, dlatego szanse na to, że polski sędzia pokaże minimum jeden kartonik są niezwykle wysokie! W BETFAN możesz otrzymać aż 300 PLN w formie darmowego zakładu za takie zdarzenie przy okazji obstawienia kuponu na Ligę Mistrzów. Życzę powodzenia!

Poniżej znajdziesz przykładowy kupon uprawniający do skorzystania z promocji:

Przykładowy kupon promocja BETFAN 13.03

Jeśli masz wątpliwości dotyczące dokładnych warunków tej promocji, zgłoś się do nas lub sprawdź regulamin dostępny na stronie internetowej BETFAN.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze