300 zł jeśli Leverkusen zakończy sezon bez porażki w Bundeslidze

Bonus Fortuna na brak porażki Leverkusen

W sobotnie popołudnie czekają nas spore emocje w lidze niemieckiej. Wszystkie oczy z pewnością będą zwrócone na Bayer Leverkusen, który może zakończyć sezon bez ani jednej porażki. Z tego też względu bukmacherzy przygotowali specjalne promocje dla nowych graczy. Jedną z nich oferuje Fortuna, a jej szczegóły znajdziesz poniżej.

Baner Fortuna Leverkusen

Bonus 300 PLN za brak porażki Leverkusen w Bundeslidze od Fortuny!

Z okazji ostatniego starcia Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 2023/2024, Fortuna przygotowała dla nowych użytkowników coś specjalnego. Mianowicie wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym i spełnić kilka wymogów operatora, a w zamian otrzymasz boost kursowy na wygraną lub remis Aptekarzy. Jeżeli więc nie przegrają w sobotnie popołudnie, to na Twoje konto trafi dodatkowe 300 PLN. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna/?profile=Offers&subprofile=promo1 i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj przynajmniej jedną zgodę na komunikację (SMS i/lub mail)
  3. WPłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 30 PLN
  4. Postaw zakład SOLO na wygraną lub remis Leverkusen (dwójtyp 10)
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli Bayer nie przegra spotkania, otrzymasz bonus 300 PLN w punktach FKP!
Fortuna kupon na 1X Bayeru

Jeśli dalej nie jesteś pewny co do warunków akcji promocyjnej, to warto zajrzeć do regulaminu, który znajdziesz pod adresem https://www.efortuna.pl/file/66434541f54ffd19932eb049.

Zaloguj się aby dodawać komentarze