300 zł freebetu za gola wybranej drużyny w meczu Real Madryt – Barcelona o Superpuchar Hiszpanii

Piłkarze Realu i Barcy przy rzucie rożnym

W najbliższą niedzielę kibiców piłkarskich czeka bardzo ciekawie zapowiadający się finał Superpucharu Hiszpanii, w którym to dojdzie do słynnego El Classico! Przy okazji meczu Realu z Barceloną bukmacher Superbet zaproponował specjalną promocję i aż 300 PLN bonusu za poprawne obstawienie gola jednej lub drugiej ekipy! Wszystkie szczegóły i zasady takiej oferty znajdziecie w poniższym tekście.

baner na Real - Barcelona, Superbet

El Classico to wielkie piłkarskie święto, ale i znakomita okazja do wykorzystania promocji bukmacherskich! Takową wystosował między innymi Superbet, u którego możecie obstawić trafienie dowolnej drużyny po promocyjnym kursie 150.00 i w praktyce zgarnąć aż 300 PLN bonusu! Taka oferta skierowana jest do nowych graczy, a jej szczegóły znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na gola Realu Madryt lub Barcelony.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Patrząc na ostatnie poczynania obu ekip, wydaje się, że to Real Madryt będzie faworytem finału Superpucharu Hiszpanii. El Classico ma jednak to do siebie, że często aktualna forma zwyczajnie nie gra takiej roli, a wynik okazuje się zgoła inny, niż podpowiadałaby logika. Ostatecznie to do Was należy decyzja, czy zagracie typ na gola Realu, czy też postawicie na bramkę Barcelony! Ja życzę jedynie samych trafionych kuponów!

Powyżej zawarty został skrócony opis promocji bukmacherskiej. Jeżeli masz wątpliwości co do jej warunków, skontaktuj się z nami lub sprawdź pełny regulamin na stronie internetowej Superbet.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze