300 zł freebetu za gola Realu Madryt w meczu z Atletico Madryt

Już dziś, to jest w czwartek, rozegrane zostaną kolejne derby Madrytu – tym razem w Pucharze Króla! Starcie Realu z Atletico wzbudza mnóstwo emocji i zainteresowania, a bukmacher Superbet przy jego okazji wystował do nowych graczy specjalną promocję! W jej ramach zgarnąć można aż 300 PLN bonusu tylko za jedno trafienie Królewskich! Wszystkie zasady i szczegóły promocji w poniższym tekście.

baner na Real - Atletico, Superbet

Zaledwie kilka dni temu obydwie ekipy z Madrytu spotkały się w Superpucharze Hiszpanii, a już dzisiaj dojdzie do kolejnych derbów w Pucharze Króla! Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta w Superbet, to teraz możecie takie założyć, a przy okazji zgarnąć aż 300 PLN za zaledwie jedną bramkę Królewskich w omawianym meczu! Jak dokładnie wziąć udział w promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na gola Realu Madryt w meczu z Atletico.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

W niedawnym spotkaniu Realu z Atletico doszło do dogrywki, a Królewscy łącznie zdobyli aż 5 goli! W ostatnim meczu Los Blancos rozbili natomiast Barcelonę, co świadczy o wybornej formie Viniciusa i spółki. Gol Realu w najbliższej rywalizacji z Atletico wydaje się więc pewny i na pewno warto skorzystać z okazji i wziąć udział w opisanej promocji od Superbet!

Powyżej zawarty został skrócony opis promocji bukmacherskiej. Jeżeli masz wątpliwości co do jej warunków, skontaktuj się z nami lub sprawdź pełny regulamin na stronie internetowej Superbet.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze