300 zł freebetu za gola Barcelony w meczu z Bilbao

Już w środowy wieczór FC Barcelona stanie przed kolejnym wyzwaniem, a tym będzie wyjazdowy mecz Pucharu Króla z Athleticiem Bilbao. Przy okazji tej batalii bukmacher Superbet ma dla nowych graczy bonus w wysokości 300 PLN, a żeby go otrzymać, wystarczy trafnie obstawić minimum 1 gola mistrzów Hiszpanii! Wszystkie zasady i reguły promocji znajdziecie poniżej.

baner na Bilbao - Barcelona 23.01

W najbliższym spotkaniu Pucharu Króla FC Barcelona stanie przed trudnym zadaniem, a mianowicie wyjazdową batalią z Athleticiem Bilbao. Superbet mając świadomość zainteresowania tym meczem, zaproponował nowym typerom aż 300 PLN bonusu za zaledwie jedno trafienie Lewego i spółki w tym starciu! Jak skorzystać z takiej promocji i powalczyć o 3 stówki bonusu?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na gola FC Barcelony z Bilbao.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Pomimo kłopotów i nienajlepszej formy, Barcelona regularnie zdobywa gole i niezmiennie ma kim postraszyć w ofensywie! W ostatnim meczu z Betisem Duma Katalonii aż 4-krotnie cieszyła się z gola, a żeby dostać 300 PLN bonusu od Superbet wystarczy przecież zaledwie 1 bramka w starciu z Bilbao. Myślę więc, że warto skorzystać z tak ciekawej promocji i powalczyć o 3 stówki bonusu od Superbet!

W tym tekście regulamin i zasady akcji promocyjnej zostały skrócone. Pełny opis promocji znajdziesz na stronie bukmachera lub kontaktując się z nami!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze